Mam Prawo Wiedzieć
Znajdź konkretnego polityka albo hasło, np. gender, janosikowe, sześciolatki, wykluczenie, związki partnerskie...
Komisja do Spraw Kontroli Państwowej
Członkowie (33)
<
strona 1 z 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1. Adam Abramowicz członek
2. Adam Abramowicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
3. Anna Bańkowska Klub Poselski Sojusz Lewicy Demokratycznej członek
4. Anna Bańkowska członek
5. Mariusz Błaszczak przewodniczący
6. Mariusz Błaszczak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przewodniczący
7. Jan Bury s. Józefa Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego członek
8. Jan Bury s. Józefa członek
9. Arkadiusz Czartoryski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
10. Arkadiusz Czartoryski członek
11. Marek Domaracki Klub Poselski Twój Ruch członek
12. Marek Domaracki członek
13. Zenon Durka członek
14. Zenon Durka Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
15. Tadeusz Dziuba Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
16. Andrzej Kania Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska zastępca przewodniczącego
17. Andrzej Kania zastępca przewodniczącego
18. Beata Kempa zastępca przewodniczącego
19. Beata Kempa Klub Parlamentarny Solidarna Polska zastępca przewodniczącego
20. Elżbieta Królikowska-Kińska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
<
strona 1 z 2
>
Zmiany członków (31)
<
strona 1 z 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1. Mariusz Błaszczak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego 17.11.2011 30.03.2012
2. Mariusz Błaszczak zastępca przewodniczącego 17.11.2011 30.03.2012
3. Mariusz Błaszczak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 25.05.2012 14.06.2012
4. Mariusz Błaszczak członek 25.05.2012 14.06.2012
5. Janusz Cichoń Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 17.11.2011 15.01.2013
6. Janusz Cichoń członek 17.11.2011 15.01.2013
7. Marian Cycoń Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 17.11.2011 27.01.2012
8. Arkadiusz Czartoryski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przewodniczący 17.11.2011 29.03.2012
9. Arkadiusz Czartoryski przewodniczący 17.11.2011 29.03.2012
10. Beata Kempa Klub Parlamentarny Solidarna Polska członek 25.05.2012 14.06.2012
11. Beata Kempa członek 25.05.2012 14.06.2012
12. Brygida Kolenda-Łabuś Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 17.11.2011 30.08.2013
13. Jacek Kwiatkowski Klub Poselski Twój Ruch członek 10.05.2013 26.07.2013
14. Jacek Kwiatkowski członek 10.05.2013 26.07.2013
15. Maciej Małecki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 17.11.2011 19.11.2011
16. Artur Ostrowski Klub Poselski Sojusz Lewicy Demokratycznej członek 17.11.2011 23.11.2012
17. Artur Ostrowski członek 17.11.2011 23.11.2012
18. Jacek Osuch Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 19.11.2011 25.05.2012
19. Jacek Osuch członek 19.11.2011 25.05.2012
20. Andrzej Piątak Niezrzeszony członek 17.11.2011 10.05.2013
<
strona 1 z 2
>

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy lub nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.