Informacje ogólne

Data i miejsce urodzenia: 1971-05-15, Łódź

Zawód: polityk

Wykształcenie: średnie ogólne

Jarosław Jagiełło (15.05.1971, Łódź) lista PiS, okręg 9 (Łódź), zdobył 6.596 głosów, poseł niezrzeszony, urzędnik. W l. 1998-2002 zasiadał w Radzie Miasta Łodzi. Do 2012 r. w PiS, był członkiem m.in. Zarządu Głównego partii, przez krótki czas w 2014 r. działał w Kongresie Nowej Prawicy. Poseł V..., VI, VII kad. Zasiadał w komisjach: mniejszości narodowych i etnicznych; odpowiedzialności konstytucyjnej oraz finansów publicznych. Obecnie pracuje w komisji ustawodawczej oraz kontynuuje działalność w komisji finansów publicznych.
Czytaj więcej
Zwiń

Biografia

Filtruj wyniki

Rodzaj

Filtruj
Przefiltrowane przez:
od 9.2015
czlonek, KORWiN, Polska
28.07.2014 – 29.08.2014
członek, Kongres Nowej Prawicy, Polska
od 20.06.2013
Parlamentarny Zespół ds. Wolnego Rynku, członek
pokaż więcej

Kluczowe głosowania

Obecność i zgodność

Obecność
93.2%
Nieobecność
6.8%
Zgodność
z linią klubu
42.1%

Oddane głosy

Za
57.2%
Przeciw
19.2%
Wstrzymał się
16.8%
Nieobecny
6.8%
Filtruj wyniki

Zgodność z klubem

Głos

Typ głosowania

Filtruj
Przefiltrowane przez:
Głosowania 1–10 z 1193 pokaż 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120
Data Tytuł Głos Zgodność z klubem
2015-10-09 09:21:00 Stan bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz działania realizowane w tym zakresie w 2014 r. Za zgodny
2015-10-09 09:20:00 informacja Rządu Rzeczypospolitej Polskiej o działaniach podejmowanych w 2014 roku na rzecz realizacji postanowień uchwały Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 1 sierpnia 1997 r. "Karta Praw Osób Niepełnosprawnych" Za zgodny
2015-10-09 09:19:00 Informacji o realizacji Programu budowy Zbiornika Wodnego Świnna Poręba w latach 2006-2015 w roku 2014 Za zgodny
2015-10-09 09:18:00 Sprawozdanie z realizacji Narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych w roku 2014. Harmonogram zadań wykonywanych w ramach programu wieloletniego "Narodowy program zwalczania chorób nowotworowych" w roku 2014 i 2015 Za zgodny
2015-10-08 19:05:00 Wybór Bronisława Sitka na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego Nieobecność niezgodny
2015-10-08 19:05:00 Wybór Krzysztofa Ślebzaka na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego Nieobecność niezgodny
2015-10-08 19:04:00 Wybór Krzysztofa Ślebzaka na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego Nieobecność brak-linii-klubu
2015-10-08 19:04:00 Wybór Andrzeja Jakubeckiego na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego Nieobecność niezgodny
2015-10-08 19:03:00 Wybór Romana Hausera na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego Nieobecność niezgodny
2015-09-25 10:29:00 Ustawa o finansowym wsparciu tworzenia lokali socjalnych, mieszkań chronionych, noclegowni i domów dla bezdomnych Wstrzymany niezgodny
pokaż 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120

Obietnice

Szybka kolej Poznań-Łódź-Warszawa

Jarosław Jagiełło (PiS) zapowiadał rozpoczęcie budowy szybkiej kolei Poznań-Łódź-Warszawa.

Żródło: wyborcza.pl

Gospodarka, katolicyzm

Dlatego apelujemy do Was, abyście poparli prawicowo-konserwatywnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, dla których ważne są niskie podatki i wolność gospodarcza, ale którzy zarazem deklarują – przywołując słowa Gómeza Dávili – że katolicyzm jest ich ojczyzną. (List podpisany przez kilku posłów, w tym Jarosława Jagiełło)

Żródło: www.konserwatyzm.pl

Data obietnicy: 2011-09-16

Oświadczenia majątkowe

Oświadczenie
Dane osobowe
Imię (imiona): Jarosław Tomasz
Nazwisko: Jagiełło
Zatrudnienie
Miejsce zatrudnienia: Kancelaria Sejmu RP ul. Wiejska 4/6/8 Warszawa
I. Zasoby pieniężne
Środki pieniężne (złotówki)
Kwota: 78 740 PLN

Kwota: 25 000 PLN
Uwagi: polisa na życie i dożycie z Amplico Life; suma ubezpieczenia z 1995 r.

IX. Inne dochody...
Dochód
Opis: Kancelaria Sejmu RP uposażenie poselskie
Kwota: 144 081,84 PLN

Opis: Kancelaria Sejmu RP dieta parlamentarna (opodatkowana)
Kwota: 2316,96 PLN

Opis: dieta parlamentarna (ogółem)
Kwota: 29 676,96 PLN

Podpis
Data: 2014-04-30