facebook tweeter youtube

Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży
Członkowie (41)
<
1 2 3
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Urszula Augustyn Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
2.   Anna Białkowska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
3.   Joanna Borowiak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
4.   Józef Brynkus Klub Poselski Kukiz'15 członek
5.   Lidia Burzyńska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
6.   Anna Cicholska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
7.   Witold Czarnecki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
8.   Zbigniew Dolata Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
9.   Joanna Fabisiak Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
10.   Kinga Gajewska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
11.   Elżbieta Gapińska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
12.   Rafał Grupiński Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska przewodniczący
13.   Krystian Jarubas Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego — Unii Europejskich Demokratów członek
14.   Tomasz Jaskóła Klub Poselski Kukiz'15 członek
15.   Bartosz Józwiak Klub Poselski Kukiz'15 członek
16.   Norbert Kaczmarczyk Klub Poselski Kukiz'15 członek
17.   Adam Korol Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
18.   Iwona Krawczyk Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek
19.   Andrzej Kryj Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
20.   Jacek Kurzępa Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
<
1 2 3
>
Zmiany członków (24)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Włodzimierz Bernacki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 06.12.2018
2.   Magdalena Błeńska Niezrzeszona członek 29.04.2016 14.09.2016
3.   Katarzyna Czochara Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 01.04.2016 05.07.2018
4.   Rafał Grupiński Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 17.11.2015
5.   Joanna Kluzik-Rostkowska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 15.12.2016
6.   Wojciech Kossakowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 29.11.2016 15.12.2016
7.   Jarosław Krajewski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 19.05.2016
8.   Izabela Leszczyna Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 22.03.2018 06.12.2018
9.   Katarzyna Lubnauer Kluba Parlamentarny Nowoczesna członek 16.11.2015 17.11.2015
10.   Marzena Machałek Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
11.   Marzena Machałek Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego 17.11.2015 10.03.2017
12.   Kazimierz Moskal Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
13.   Katarzyna Osos Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 07.07.2016
14.   Danuta Pietraszewska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 25.11.2015
15.   Dariusz Piontkowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 10.05.2017
16.   Jacek Protasiewicz Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego — Unii Europejskich Demokratów członek 16.11.2015 09.03.2017
17.   Paweł Skutecki Klub Poselski Kukiz'15 członek 16.11.2015 14.12.2017
18.   Mirosława Stachowiak-Różecka Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
19.   Krystyna Szumilas Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 17.11.2015
20.   Ryszard Terlecki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 29.11.2016 15.12.2016
<
1 2
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.