facebook tweeter youtube

Komisja Finansów Publicznych
Członkowie (50)
<
1 2 3
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Paweł Arndt Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
2.   Jerzy Bielecki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
3.   Zbigniew Biernat Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
4.   Barbara Bubula Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
5.   Janusz Cichoń Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska zastępca przewodniczącego
6.   Tadeusz Cymański Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
7.   Zofia Czernow Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
8.   Grzegorz Długi Klub Poselski Kukiz'15 zastępca przewodniczącego
9.   Ryszard Galla Niezrzeszony członek
10.   Artur Gierada Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
11.   Marta Golbik Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
12.   Jerzy Gosiewski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
13.   Paweł Grabowski Klub Poselski Kukiz'15 członek
14.   Paulina Hennig-Kloska Klub Poselski Nowoczesna zastępca przewodniczącego
15.   Wiesław Janczyk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
16.   Michał Jaros Klub Poselski Nowoczesna członek
17.   Marcin Kierwiński Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
18.   Agnieszka Kołacz-Leszczyńska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
19.   Zbigniew Konwiński Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
20.   Andrzej Kosztowniak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego
<
1 2 3
>
Zmiany członków (34)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Jacek Bogucki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 19.11.2015
2.   Janusz Cichoń Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 17.11.2015
3.   Grzegorz Długi Klub Poselski Kukiz'15 członek 16.11.2015 08.03.2017
4.   Tomasz Głogowski Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 21.04.2017 27.10.2017
5.   Teresa Hałas Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 02.12.2015 14.01.2016
6.   Paulina Hennig-Kloska Klub Poselski Nowoczesna członek 16.11.2015 17.11.2015
7.   Wiesław Janczyk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego 17.11.2015 30.03.2016
8.   Wiesław Janczyk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
9.   Małgorzata Janowska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 10.02.2017 29.09.2017
10.   Wojciech Jasiński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przewodniczący 17.11.2015 15.12.2015
11.   Wojciech Jasiński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
12.   Andrzej Jaworski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przewodniczący 16.12.2015 14.05.2016
13.   Andrzej Kosztowniak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 11.01.2018
14.   Gabriela Masłowska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
15.   Jerzy Materna Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 02.12.2015
16.   Sławomir Neumann Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 22.06.2017
17.   Tomasz Rzymkowski Klub Poselski Kukiz'15 członek 16.11.2015 21.10.2016
18.   Jacek Sasin Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 02.12.2015 30.03.2016
19.   Jacek Sasin Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przewodniczący 19.05.2016 09.01.2018
20.   Jacek Sasin Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego 30.03.2016 19.05.2016
<
1 2
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.