facebook tweeter youtube

Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa wyborczego
Członkowie (17)
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Ryszard Bartosik Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
2.   Waldemar Buda Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
3.   Lidia Burzyńska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
4.   Waldy Dzikowski Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek
5.   Marcin Horała Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego
6.   Tomasz Jaskóła Klub Poselski Kukiz'15 zastępca przewodniczącego
7.   Marcin Kierwiński Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek
8.   Andrzej Kosztowniak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
9.   Anna Kwiecień Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
10.   Anna Milczanowska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przewodniczący
11.   Mirosław Pampuch Klub Parlamentarny Nowoczesna członek
12.   Jacek Protas Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek
13.   Tomasz Szymański Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek
14.   Mariusz Witczak Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska zastępca przewodniczącego
15.   Tadeusz Woźniak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
16.   Artur Zasada Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
17.   Piotr Zgorzelski Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego — Unii Europejskich Demokratów członek
Zmiany członków (5)
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Andrzej Matusiewicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 24.11.2017 14.03.2019
2.   Łukasz Schreiber Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 24.11.2017 30.11.2018
3.   Marek Sowa Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek 24.11.2017 30.01.2019
4.   Szymon Szynkowski vel Sęk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 24.11.2017 01.06.2018
5.   Artur Zasada Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 24.11.2017 30.01.2019
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.