facebook tweeter youtube

Komisja Obrony Narodowej
Członkowie (37)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Waldemar Andzel Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego
2.   Paweł Bejda Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego — Unii Europejskich Demokratów członek
3.   Wojciech Buczak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego
4.   Zbigniew Chmielowiec Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
5.   Adam Cyrański Niezrzeszony członek
6.   Przemysław Czarnecki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
7.   Arkadiusz Czartoryski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
8.   Leszek Dobrzyński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
9.   Tadeusz Dziuba Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
10.   Cezary Grabarczyk Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek
11.   Michał Jach Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przewodniczący
12.   Marek Jakubiak Niezrzeszony zastępca przewodniczącego
13.   Bartosz Józwiak Klub Poselski Kukiz'15 członek
14.   Piotr Kaleta Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
15.   Bożena Kamińska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek
16.   Marcin Kierwiński Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek
17.   Joanna Kluzik-Rostkowska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek
18.   Bartosz Kownacki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
19.   Radosław Lubczyk Klub Parlamentarny Nowoczesna członek
20.   Krzysztof Maciejewski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
<
1 2
>
Zmiany członków (16)
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Waldemar Andzel Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
2.   Wojciech Buczak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 05.03.2018
3.   Michał Dworczyk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 05.09.2016 01.03.2017
4.   Małgorzata Golińska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 21.04.2017 22.06.2017
5.   Michał Jach Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
6.   Marek Jakubiak Niezrzeszony członek 16.11.2015 17.11.2015
7.   Michał Jaros Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek 11.03.2016 04.11.2016
8.   Czesław Mroczek Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska członek 16.11.2015 17.11.2015
9.   Paweł Pudłowski Klub Parlamentarny Nowoczesna członek 15.06.2018 17.01.2019
10.   Wojciech Skurkiewicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
11.   Wojciech Skurkiewicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego 17.11.2015 05.02.2018
12.   Artur Soboń Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 07.02.2018
13.   Jarosław Stawiarski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 19.11.2015
14.   Artur Szałabawka Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 22.06.2017 13.04.2018
15.   Adam Szłapka Klub Parlamentarny Nowoczesna członek 08.06.2017 17.01.2019
16.   Michał Wojtkiewicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 05.09.2016
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.