facebook tweeter youtube

Komisja Polityki Senioralnej
Członkowie (18)
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Paweł Bańkowski Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
2.   Joanna Borowiak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
3.   Bożenna Bukiewicz Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
4.   Lidia Burzyńska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
5.   Teresa Glenc Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
6.   Alicja Kaczorowska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
7.   Ewa Kołodziej Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
8.   Władysław Kosiniak-Kamysz Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego — Unii Europejskich Demokratów członek
9.   Marzena Okła-Drewnowicz Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
10.   Stefan Romecki Klub Poselski Kukiz'15 członek
11.   Urszula Rusecka Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
12.   Andrzej Smirnow Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
13.   Elżbieta Stępień Klub Poselski Nowoczesna członek
14.   Michał Szczerba Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska zastępca przewodniczącego
15.   Jarosław Szlachetka Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
16.   Krystyna Wróblewska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego
17.   Sławomir Zawiślak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego
18.   Małgorzata Zwiercan Koło Poselskie Wolni i Solidarni przewodniczący
Zmiany członków (14)
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Joanna Augustynowska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 20.07.2018
2.   Katarzyna Czochara Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 17.12.2015 13.04.2016
3.   Jacek Falfus Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.12.2015
4.   Bożena Henczyca Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 21.04.2017
5.   Czesław Hoc   członek 16.11.2015 27.11.2015
6.   Alicja Kaczorowska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.12.2015 13.04.2016
7.   Krzysztof Michałkiewicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 18.11.2015
8.   Andżelika Możdżanowska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 18.10.2017
9.   Anna Sobecka Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 02.12.2015 09.12.2015
10.   Michał Szczerba Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 17.11.2015
11.   Agnieszka Ścigaj Klub Poselski Kukiz'15 członek 29.04.2016 19.07.2016
12.   Krystyna Wróblewska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 10.01.2018
13.   Sławomir Zawiślak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 09.12.2015 21.12.2015
14.   Małgorzata Zwiercan Koło Poselskie Wolni i Solidarni członek 16.11.2015 17.11.2015
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.