facebook tweeter youtube

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny
Członkowie (41)
<
1 2 3
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Adam Andruszkiewicz Koło Poselskie Wolni i Solidarni członek
2.   Waldemar Andzel Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
3.   Joanna Augustynowska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
4.   Piotr Babiarz Niezrzeszony członek
5.   Joanna Borowiak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
6.   Bożena Borys-Szopa Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przewodniczący
7.   Barbara Chrobak Klub Poselski Kukiz'15 członek
8.   Anita Czerwińska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
9.   Leszek Dobrzyński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
10.   Ewa Drozd Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
11.   Antoni Duda Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
12.   Elżbieta Duda Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek
13.   Joanna Frydrych Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
14.   Agnieszka Hanajczyk Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
15.   Bożena Henczyca Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
16.   Michał Jaros Klub Poselski Nowoczesna członek
17.   Krystian Jarubas Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego — Unii Europejskich Demokratów członek
18.   Jan Klawiter Niezrzeszony członek
19.   Magdalena Kochan Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska zastępca przewodniczącego
20.   Ewa Kołodziej Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek
<
1 2 3
>
Zmiany członków (22)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Urszula Augustyn Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 09.12.2015
2.   Piotr Babiarz Niezrzeszony członek 16.11.2015 14.01.2016
3.   Barbara Bartuś Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 14.01.2016 13.04.2018
4.   Anna Białkowska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 23.09.2016
5.   Bożena Borys-Szopa Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość zastępca przewodniczącego 17.11.2015 27.02.2018
6.   Bożena Borys-Szopa Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
7.   Magdalena Kochan Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 17.11.2015
8.   Joanna Kopcińska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 14.09.2016
9.   Henryka Krzywonos-Strycharska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 08.02.2018
10.   Grzegorz Matusiak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
11.   Beata Mazurek Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość przewodniczący 17.11.2015 13.02.2018
12.   Beata Mazurek Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
13.   Beata Mazurek Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 13.02.2018 13.04.2018
14.   Jan Mosiński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 25.05.2017
15.   Marzena Okła-Drewnowicz Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 17.11.2015
16.   Urszula Rusecka Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 17.11.2015
17.   Piotr Uściński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 06.10.2016
18.   Anna Wasilewska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska członek 16.11.2015 19.07.2016
19.   Michał Wójcik Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość członek 16.11.2015 29.04.2016
20.   Rafał Wójcikowski Klub Poselski Kukiz'15 członek 16.11.2015 14.09.2016
<
1 2
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.