facebook tweeter youtube

Ustawa o organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułGłosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa
Data2014-11-28 10:13:00 Numer posiedzenia 80 Numer głosowania40
Kategorie Ochrona środowiska i leśnictwo

> Zobacz prace nad ustawą

 
231
 
165
 
31
 
33
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Nieobecny
 
2.   Elżbieta Achinger PO
Za
Zgodna
3.   Małgorzata Adamczak PO
Za
Zgodna
4.   Andrzej Adamczyk PiS
Przeciw
Zgodny
5.   Romuald Ajchler SLD
Wstrzymał się
Zgodny
6.   Leszek Aleksandrzak SLD
Wstrzymał się
Zgodny
7.   Waldemar Andzel PiS
Przeciw
Zgodny
8.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Przeciw
Zgodna
9.   Jan Ardanowski PiS
Przeciw
Zgodny
10.   Iwona Arent PiS
Przeciw
Zgodna
11.   Tadeusz Arkit PO
Za
Zgodny
12.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
13.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
14.   Marek Ast PiS
Przeciw
Zgodny
15.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
16.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
17.   Zbigniew Babalski PiS
Przeciw
Zgodny
18.   Piotr Babiarz PiS
Przeciw
Zgodny
19.   Piotr Babinetz PiS
Przeciw
Zgodny
20.   Marek Balt SLD
Wstrzymał się
Zgodny
21.   Maciej Banaszak SLD
Wstrzymał się
Zgodny
22.   Anna Bańkowska SLD
Wstrzymała się
Zgodna
23.   Barbara Bartuś PiS
Nieobecna
 
24.   Piotr Bauć TR (obecnie RP)
Przeciw
Zgodny
25.   Dariusz Bąk PiS
Przeciw
Zgodny
26.   Włodzimierz Bernacki PiS
Przeciw
Zgodny
27.   Andrzej Bętkowski PiS
Przeciw
Zgodny
28.   Robert Biedroń TR
Przeciw
Zgodny
29.   Marek Biernacki PO
Za
Zgodny
30.   Andrzej Biernat PO
Za
Zgodny
31.   Leszek Blanik PO
Za
Zgodny
32.   Mariusz Błaszczak PiS
Przeciw
Zgodny
33.   Antoni Błądek PiS
Przeciw
Zgodny
34.   Joanna Bobowska PO
Za
Zgodna
35.   Bartłomiej Bodio PSL
Za
Zgodny
36.   Jacek Bogucki PiS
Przeciw
Zgodny
37.   Edmund Borawski PSL
Za
Zgodny
38.   Jerzy Borkowski TR (obecnie RP)
Przeciw
Zgodny
39.   Krzysztof Borkowski PSL
Za
Zgodny
40.   Jerzy Borowczak PO
Za
Zgodny
41.   Łukasz Borowiak PO
Nieobecny
 
42.   Artur Bramora PSL
Za
Zgodny
43.   Krzysztof Brejza PO
Za
Zgodny
44.   Joachim Brudziński PiS
Przeciw
Zgodny
45.   Jacek Brzezinka PO
Za
Zgodny
46.   Beata Bublewicz PO
Za
Zgodna
47.   Barbara Bubula PiS
Przeciw
Zgodna
48.   Borys Budka PO
Za
Zgodny
49.   Jerzy Budnik PO
Za
Zgodny
50.   Bożenna Bukiewicz PO
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.