facebook tweeter youtube

Prawo energetyczne oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 9. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy Prawo energetyczne oraz niektórych innych ustaw
Data2016-11-30 11:21:00 Numer posiedzenia 31 Numer głosowania57
Kategorie Skarb państwa i polityka energetyczna

> Zobacz prace nad ustawą

 
428
 
0
 
0
 
32
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Piotr Babiarz PiS
Nieobecny
 
2.   Magdalena Błeńska Kukiz15 (obecnie niez.)
Nieobecna
 
3.   Barbara Bubula PiS
Nieobecna
 
4.   Bożenna Bukiewicz PO
Nieobecna
 
5.   Tomasz Cimoszewicz PO
Nieobecny
 
6.   Jacek Falfus PiS
Nieobecny
 
7.   Krzysztof Jurgiel PiS
Nieobecny
 
8.   Jarosław Kaczyński PiS
Nieobecny
 
9.   Henryk Kowalczyk PiS
Nieobecny
 
10.   Marek Krząkała PO
Nieobecny
 
11.   Krzysztof Kubów PiS
Nieobecny
 
12.   Jakub Kulesza Kukiz15
Nieobecny
 
13.   Józef Lassota PO
Nieobecny
 
14.   Radosław Lubczyk N
Nieobecny
 
15.   Ewa Malik PiS
Nieobecna
 
16.   Krzysztof Michałkiewicz PiS
Nieobecny
 
17.   Piotr Misiło N
Nieobecny
 
18.   Joanna Mucha PO
Nieobecna
 
19.   Paweł Olszewski PO
Nieobecny
 
20.   Katarzyna Osos PO
Nieobecna
 
21.   Bogusław Sonik PO
Nieobecny
 
22.   Jolanta Szczypińska PiS
Nieobecna
 
23.   Beata Szydło PiS
Nieobecna
 
24.   Jacek Tomczak PO
Nieobecny
 
25.   Witold Waszczykowski PiS
Nieobecny
 
26.   Jerzy Wilk PiS
Nieobecny
 
27.   Elżbieta Witek PiS
Nieobecna
 
28.   Marek Wójcik PO
Nieobecny
 
29.   Łukasz Zbonikowski PiS
Nieobecny
 
30.   Piotr Zgorzelski PSL
Nieobecny
 
31.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
32.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
33.   Zbigniew Ajchler PO
Za
Zgodny
34.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Za
Zgodny
35.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
36.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
37.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
38.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
39.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
40.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
41.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
42.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
43.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
44.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO)
Za
Zgodna
45.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
46.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
47.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
48.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
49.   Paweł Bańkowski PO
Za
Zgodny
50.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.