facebook tweeter youtube

Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 8. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe
Data2016-12-14 23:58:00 Numer posiedzenia 32 Numer głosowania105
KategorieEdukacja, nauka i młodzież, Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
229
 
199
 
5
 
27
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Magdalena Błeńska Kukiz15 (obecnie niez.)
Nieobecna
 
2.   Józef Brynkus Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
3.   Bożenna Bukiewicz PO
Nieobecna
 
4.   Tomasz Cimoszewicz PO
Nieobecny
 
5.   Jacek Falfus PiS
Nieobecny
 
6.   Małgorzata Gosiewska PiS
Nieobecna
 
7.   Jarosław Gowin PiS
Nieobecny
 
8.   Jerzy Jachnik Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
9.   Michał Jaros N
Nieobecny
 
10.   Bartosz Józwiak Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
11.   Agnieszka Kołacz-Leszczyńska PO
Nieobecna
 
12.   Adam Korol PO
Nieobecny
 
13.   Leonard Krasulski PiS
Nieobecny
 
14.   Henryka Krzywonos-Strycharska PO
Nieobecna
 
15.   Tomasz Lenz PO
Nieobecny
 
16.   Adam Lipiński PiS
Nieobecny
 
17.   Radosław Lubczyk N
Nieobecny
 
18.   Mieczysław Miazga PiS
Nieobecny
 
19.   Rajmund Miller PO
Nieobecny
 
20.   Sławomir Neumann PO
Nieobecny
 
21.   Katarzyna Osos PO
Nieobecna
 
22.   Urszula Pasławska PSL
Nieobecna
 
23.   Grzegorz Schetyna PO
Nieobecny
 
24.   Edward Siarka PiS
Nieobecny
 
25.   Anna Maria Siarkowska Kukiz15 (obecnie PiS)
Wstrzymała się
Niezgodna
26.   Józefa Szczurek-Żelazko PiS
Nieobecna
 
27.   Jerzy Wilk PiS
Nieobecny
 
28.   Mariusz Witczak PO
Nieobecny
 
29.   Rafał Wójcikowski Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
30.   Zbigniew Ziobro PiS
Nieobecny
 
31.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
32.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
33.   Zbigniew Ajchler PO
Przeciw
Zgodny
34.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Przeciw
Zgodny
35.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
36.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Zgodny
37.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
38.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
39.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
40.   Bartosz Arłukowicz PO
Przeciw
Zgodny
41.   Paweł Arndt PO
Przeciw
Zgodny
42.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
43.   Urszula Augustyn PO
Przeciw
Zgodna
44.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO)
Przeciw
Zgodna
45.   Tadeusz Aziewicz PO
Przeciw
Zgodny
46.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
47.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
48.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
49.   Wojciech Bakun Kukiz15
Przeciw
Zgodny
50.   Paweł Bańkowski PO
Przeciw
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.