facebook tweeter youtube

Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 8. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe
Data2016-12-14 23:58:00 Numer posiedzenia 32 Numer głosowania105
KategorieEdukacja, nauka i młodzież, Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
229
 
199
 
5
 
27
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (199)
<
1 2 3 4
>
Lp.
1.   Zbigniew Ajchler PO
Przeciw
Zgodny
2.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Przeciw
Zgodny
3.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Zgodny
4.   Bartosz Arłukowicz PO
Przeciw
Zgodny
5.   Paweł Arndt PO
Przeciw
Zgodny
6.   Urszula Augustyn PO
Przeciw
Zgodna
7.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO)
Przeciw
Zgodna
8.   Tadeusz Aziewicz PO
Przeciw
Zgodny
9.   Wojciech Bakun Kukiz15
Przeciw
Zgodny
10.   Paweł Bańkowski PO
Przeciw
Zgodny
11.   Mieczysław Baszko PSL
Przeciw
Zgodny
12.   Paweł Bejda PSL
Przeciw
Zgodny
13.   Anna Białkowska PO
Przeciw
Zgodna
14.   Marek Biernacki PO
Przeciw
Zgodny
15.   Jerzy Borowczak PO
Przeciw
Zgodny
16.   Krzysztof Brejza PO
Przeciw
Zgodny
17.   Borys Budka PO
Przeciw
Zgodny
18.   Małgorzata Chmiel PO
Przeciw
Zgodna
19.   Barbara Chrobak Kukiz15
Przeciw
Zgodna
20.   Sylwester Chruszcz Kukiz15 (obecnie WiS)
Przeciw
Zgodny
21.   Alicja Chybicka PO
Przeciw
Zgodna
22.   Janusz Cichoń PO
Przeciw
Zgodny
23.   Piotr Cieśliński PO
Przeciw
Zgodny
24.   Adam Cyrański N
Przeciw
Zgodny
25.   Zofia Czernow PO
Przeciw
Zgodna
26.   Andrzej Czerwiński PO
Przeciw
Zgodny
27.   Grzegorz Długi Kukiz15
Przeciw
Zgodny
28.   Barbara Dolniak N
Przeciw
Zgodna
29.   Ewa Drozd PO
Przeciw
Zgodna
30.   Artur Dunin PO
Przeciw
Zgodny
31.   Waldy Dzikowski PO
Przeciw
Zgodny
32.   Joanna Fabisiak PO
Przeciw
Zgodna
33.   Joanna Frydrych PO
Przeciw
Zgodna
34.   Grzegorz Furgo N (obecnie PO)
Przeciw
Zgodny
35.   Krzysztof Gadowski PO
Przeciw
Zgodny
36.   Kinga Gajewska PO
Przeciw
Zgodna
37.   Ryszard Galla niez.
Przeciw
Brak linii klubu
38.   Elżbieta Gapińska PO
Przeciw
Zgodna
39.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Przeciw
Zgodna
40.   Zdzisław Gawlik PO
Przeciw
Zgodny
41.   Stanisław Gawłowski PO
Przeciw
Zgodny
42.   Lidia Gądek PO
Przeciw
Zgodna
43.   Elżbieta Gelert PO
Przeciw
Zgodna
44.   Artur Gierada PO
Przeciw
Zgodny
45.   Tomasz Głogowski PO
Przeciw
Zgodny
46.   Marta Golbik N (obecnie PO)
Przeciw
Zgodna
47.   Cezary Grabarczyk PO
Przeciw
Zgodny
48.   Jan Grabiec PO
Przeciw
Zgodny
49.   Paweł Grabowski Kukiz15
Przeciw
Zgodny
50.   Rafał Grupiński PO
Przeciw
Zgodny
<
1 2 3 4
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.