facebook tweeter youtube

Prawo oświatowe i ustawa o systemie oświaty
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 7. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o:- rządowym projekcie ustawy - Prawo oświatowe, - komisyjnym projekcie ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty
Data2016-12-14 22:32:00 Numer posiedzenia 32 Numer głosowania79
KategorieEdukacja, nauka i młodzież, Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
230
 
199
 
5
 
26
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Magdalena Błeńska Kukiz15 (obecnie PiS)
Nieobecna
 
2.   Józef Brynkus Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
3.   Bożenna Bukiewicz PO
Nieobecna
 
4.   Tomasz Cimoszewicz PO
Nieobecny
 
5.   Jacek Falfus PiS
Nieobecny
 
6.   Małgorzata Gosiewska PiS
Nieobecna
 
7.   Jarosław Gowin PiS
Nieobecny
 
8.   Jerzy Jachnik Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
9.   Michał Jaros N
Nieobecny
 
10.   Bartosz Józwiak Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
11.   Agnieszka Kołacz-Leszczyńska PO
Nieobecna
 
12.   Adam Korol PO
Nieobecny
 
13.   Leonard Krasulski PiS
Nieobecny
 
14.   Henryka Krzywonos-Strycharska PO
Nieobecna
 
15.   Jakub Kulesza Kukiz15
Nieobecny
 
16.   Tomasz Lenz PO
Nieobecny
 
17.   Józef Leśniak PiS
Przeciw
Niezgodny
18.   Adam Lipiński PiS
Nieobecny
 
19.   Radosław Lubczyk N
Nieobecny
 
20.   Mieczysław Miazga PiS
Nieobecny
 
21.   Rajmund Miller PO
Nieobecny
 
22.   Sławomir Neumann PO
Nieobecny
 
23.   Katarzyna Osos PO
Nieobecna
 
24.   Urszula Pasławska PSL
Nieobecna
 
25.   Grzegorz Schetyna PO
Nieobecny
 
26.   Anna Maria Siarkowska Kukiz15 (obecnie PiS)
Wstrzymała się
Niezgodna
27.   Jerzy Wilk PiS
Nieobecny
 
28.   Mariusz Witczak PO
Nieobecny
 
29.   Rafał Wójcikowski Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
30.   Zbigniew Ziobro PiS
Nieobecny
 
31.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
32.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
33.   Zbigniew Ajchler PO
Przeciw
Zgodny
34.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15
Przeciw
Zgodny
35.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
36.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Zgodny
37.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
38.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
39.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
40.   Bartosz Arłukowicz PO
Przeciw
Zgodny
41.   Paweł Arndt PO
Przeciw
Zgodny
42.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
43.   Urszula Augustyn PO
Przeciw
Zgodna
44.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO)
Przeciw
Zgodna
45.   Tadeusz Aziewicz PO
Przeciw
Zgodny
46.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
47.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
48.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
49.   Wojciech Bakun Kukiz15
Przeciw
Zgodny
50.   Paweł Bańkowski PO
Przeciw
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.