facebook tweeter youtube

Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 9. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa
Data2017-02-10 12:13:00 Numer posiedzenia 35 Numer głosowania32
Kategorie Rolnictwo i rozwój wsi

> Zobacz prace nad ustawą

 
266
 
166
 
2
 
26
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Zbigniew Ajchler PO
Nieobecny
 
2.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
3.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO)
Nieobecna
 
4.   Tadeusz Aziewicz PO
Nieobecny
 
5.   Lidia Burzyńska PiS
Nieobecna
 
6.   Piotr Cieśliński PO
Nieobecny
 
7.   Tomasz Cimoszewicz PO
Nieobecny
 
8.   Grzegorz Długi Kukiz15
Nieobecny
 
9.   Ryszard Galla niez.
Przeciw
Niezgodny
10.   Piotr Gliński PiS
Nieobecny
 
11.   Maria Janyska PO
Nieobecna
 
12.   Bożena Kamińska PO
Nieobecna
 
13.   Mariusz Kamiński PiS
Nieobecny
 
14.   Ewa Kołodziej PO
Nieobecna
 
15.   Tomasz Kucharski PO
Nieobecny
 
16.   Jakub Kulesza Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
17.   Ewa Malik PiS
Nieobecna
 
18.   Mirosław Maliszewski PSL
Nieobecny
 
19.   Jerzy Meysztowicz N
Nieobecny
 
20.   Jan Mosiński PiS
Nieobecny
 
21.   Katarzyna Osos PO
Nieobecna
 
22.   Urszula Pasławska PSL
Nieobecna
 
23.   Krystyna Pawłowicz PiS
Nieobecna
 
24.   Joanna Scheuring-Wielgus N
Nieobecna
 
25.   Krystyna Sibińska PO
Nieobecna
 
26.   Krystyna Szumilas PO
Nieobecna
 
27.   Jacek Tomczak PO
Nieobecny
 
28.   Jarosław Urbaniak PO
Nieobecny
 
29.   Jacek Wilk Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
30.   Marian Zembala PO
Nieobecny
 
31.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
32.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
33.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Za
Zgodny
34.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
35.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
36.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
37.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
38.   Bartosz Arłukowicz PO
Przeciw
Zgodny
39.   Paweł Arndt PO
Przeciw
Zgodny
40.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
41.   Urszula Augustyn PO
Przeciw
Zgodna
42.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
43.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
44.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
45.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
46.   Paweł Bańkowski PO
Przeciw
Zgodny
47.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
48.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
49.   Mieczysław Baszko PSL
Przeciw
Zgodny
50.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.