facebook tweeter youtube

Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 9. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa
Data2017-02-10 12:13:00 Numer posiedzenia 35 Numer głosowania32
Kategorie Rolnictwo i rozwój wsi

> Zobacz prace nad ustawą

 
266
 
166
 
2
 
26
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Zbigniew Ajchler PO
Nieobecny
 
2.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO)
Nieobecna
 
3.   Tadeusz Aziewicz PO
Nieobecny
 
4.   Lidia Burzyńska PiS
Nieobecna
 
5.   Piotr Cieśliński PO
Nieobecny
 
6.   Tomasz Cimoszewicz PO
Nieobecny
 
7.   Grzegorz Długi Kukiz15
Nieobecny
 
8.   Piotr Gliński PiS
Nieobecny
 
9.   Maria Janyska PO
Nieobecna
 
10.   Bożena Kamińska PO
Nieobecna
 
11.   Mariusz Kamiński PiS
Nieobecny
 
12.   Ewa Kołodziej PO
Nieobecna
 
13.   Tomasz Kucharski PO
Nieobecny
 
14.   Ewa Malik PiS
Nieobecna
 
15.   Mirosław Maliszewski PSL
Nieobecny
 
16.   Jerzy Meysztowicz N
Nieobecny
 
17.   Jan Mosiński PiS
Nieobecny
 
18.   Katarzyna Osos PO
Nieobecna
 
19.   Urszula Pasławska PSL
Nieobecna
 
20.   Krystyna Pawłowicz PiS
Nieobecna
 
21.   Joanna Scheuring-Wielgus N
Nieobecna
 
22.   Krystyna Sibińska PO
Nieobecna
 
23.   Krystyna Szumilas PO
Nieobecna
 
24.   Jacek Tomczak PO
Nieobecny
 
25.   Jarosław Urbaniak PO
Nieobecny
 
26.   Marian Zembala PO
Nieobecny
 
27.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
28.   Bartosz Arłukowicz PO
Przeciw
Zgodny
29.   Paweł Arndt PO
Przeciw
Zgodny
30.   Urszula Augustyn PO
Przeciw
Zgodna
31.   Paweł Bańkowski PO
Przeciw
Zgodny
32.   Mieczysław Baszko PSL
Przeciw
Zgodny
33.   Paweł Bejda PSL
Przeciw
Zgodny
34.   Anna Białkowska PO
Przeciw
Zgodna
35.   Marek Biernacki PO
Przeciw
Zgodny
36.   Jerzy Borowczak PO
Przeciw
Zgodny
37.   Krzysztof Brejza PO
Przeciw
Zgodny
38.   Borys Budka PO
Przeciw
Zgodny
39.   Bożenna Bukiewicz PO
Przeciw
Zgodna
40.   Małgorzata Chmiel PO
Przeciw
Zgodna
41.   Alicja Chybicka PO
Przeciw
Zgodna
42.   Janusz Cichoń PO
Przeciw
Zgodny
43.   Adam Cyrański N
Przeciw
Zgodny
44.   Zofia Czernow PO
Przeciw
Zgodna
45.   Andrzej Czerwiński PO
Przeciw
Zgodny
46.   Barbara Dolniak N
Przeciw
Zgodna
47.   Ewa Drozd PO
Przeciw
Zgodna
48.   Artur Dunin PO
Przeciw
Zgodny
49.   Waldy Dzikowski PO
Przeciw
Zgodny
50.   Joanna Fabisiak PO
Przeciw
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.