facebook tweeter youtube

Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 9. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa
Data2017-02-10 12:13:00 Numer posiedzenia 35 Numer głosowania32
Kategorie Rolnictwo i rozwój wsi

> Zobacz prace nad ustawą

 
266
 
166
 
2
 
26
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (166)
<
1 2 3 4
>
Lp.
1.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
2.   Bartosz Arłukowicz PO
Przeciw
Zgodny
3.   Paweł Arndt PO
Przeciw
Zgodny
4.   Urszula Augustyn PO
Przeciw
Zgodna
5.   Paweł Bańkowski PO
Przeciw
Zgodny
6.   Mieczysław Baszko PSL
Przeciw
Zgodny
7.   Paweł Bejda PSL
Przeciw
Zgodny
8.   Anna Białkowska PO
Przeciw
Zgodna
9.   Marek Biernacki PO
Przeciw
Zgodny
10.   Jerzy Borowczak PO
Przeciw
Zgodny
11.   Krzysztof Brejza PO
Przeciw
Zgodny
12.   Borys Budka PO
Przeciw
Zgodny
13.   Bożenna Bukiewicz PO
Przeciw
Zgodna
14.   Małgorzata Chmiel PO
Przeciw
Zgodna
15.   Alicja Chybicka PO
Przeciw
Zgodna
16.   Janusz Cichoń PO
Przeciw
Zgodny
17.   Adam Cyrański N
Przeciw
Zgodny
18.   Zofia Czernow PO
Przeciw
Zgodna
19.   Andrzej Czerwiński PO
Przeciw
Zgodny
20.   Barbara Dolniak N
Przeciw
Zgodna
21.   Ewa Drozd PO
Przeciw
Zgodna
22.   Artur Dunin PO
Przeciw
Zgodny
23.   Waldy Dzikowski PO
Przeciw
Zgodny
24.   Joanna Fabisiak PO
Przeciw
Zgodna
25.   Joanna Frydrych PO
Przeciw
Zgodna
26.   Grzegorz Furgo N (obecnie PO)
Przeciw
Zgodny
27.   Krzysztof Gadowski PO
Przeciw
Zgodny
28.   Kinga Gajewska-Płochocka PO
Przeciw
Zgodna
29.   Ryszard Galla niez.
Przeciw
Niezgodny
30.   Elżbieta Gapińska PO
Przeciw
Zgodna
31.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Przeciw
Zgodna
32.   Zdzisław Gawlik PO
Przeciw
Zgodny
33.   Stanisław Gawłowski PO
Przeciw
Zgodny
34.   Lidia Gądek PO
Przeciw
Zgodna
35.   Elżbieta Gelert PO
Przeciw
Zgodna
36.   Artur Gierada PO
Przeciw
Zgodny
37.   Tomasz Głogowski PO
Przeciw
Zgodny
38.   Marta Golbik N (obecnie PO)
Przeciw
Zgodna
39.   Cezary Grabarczyk PO
Przeciw
Zgodny
40.   Jan Grabiec PO
Przeciw
Zgodny
41.   Rafał Grupiński PO
Przeciw
Zgodny
42.   Zbigniew Gryglas N
Przeciw
Zgodny
43.   Andrzej Halicki PO
Przeciw
Zgodny
44.   Agnieszka Hanajczyk PO
Przeciw
Zgodna
45.   Bożena Henczyca PO
Przeciw
Zgodna
46.   Paulina Hennig-Kloska N
Przeciw
Zgodna
47.   Jolanta Hibner PO
Przeciw
Zgodna
48.   Marek Hok PO
Przeciw
Zgodny
49.   Michał Jaros N
Przeciw
Zgodny
50.   Krystian Jarubas PSL
Przeciw
Zgodny
<
1 2 3 4
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.