facebook tweeter youtube

Ustawa o systemie informacji oświatowej oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 23. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o systemie informacji oświatowej oraz niektórych innych ustaw
Data2017-04-21 15:15:00 Numer posiedzenia 40 Numer głosowania28
KategorieEdukacja, nauka i młodzież, Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
433
 
0
 
0
 
27
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Zbigniew Ajchler PO
Nieobecny
 
2.   Jan Ardanowski PiS
Nieobecny
 
3.   Alicja Chybicka PO
Nieobecna
 
4.   Zbigniew Dolata PiS
Nieobecny
 
5.   Waldy Dzikowski PO
Nieobecny
 
6.   Teresa Glenc PiS
Nieobecna
 
7.   Agnieszka Hanajczyk PO
Nieobecna
 
8.   Józefa Hrynkiewicz PiS
Nieobecna
 
9.   Maria Janyska PO
Nieobecna
 
10.   Eugeniusz Kłopotek PSL
Nieobecny
 
11.   Ewa Kopacz PO
Nieobecna
 
12.   Wojciech Król PO
Nieobecny
 
13.   Jakub Kulesza Kukiz15
Nieobecny
 
14.   Beata Małecka-Libera PO
Nieobecna
 
15.   Marek Matuszewski PiS
Nieobecny
 
16.   Waldemar Olejniczak PiS
Nieobecny
 
17.   Adam Ołdakowski PiS
Nieobecny
 
18.   Krystyna Sibińska PO
Nieobecna
 
19.   Bogusław Sonik PO
Nieobecny
 
20.   Wojciech Szarama PiS
Nieobecny
 
21.   Rafał Weber PiS
Nieobecny
 
22.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
23.   Krzysztof Zaremba PiS
Nieobecny
 
24.   Elżbieta Zielińska Kukiz15
Nieobecna
 
25.   Zbigniew Ziobro PiS
Nieobecny
 
26.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
27.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
28.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15
Za
Zgodny
29.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
30.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
31.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
32.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
33.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
34.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
35.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
36.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
37.   Joanna Augustynowska PO
Za
Zgodna
38.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
39.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
40.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
41.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
42.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
43.   Paweł Bańkowski PO
Za
Zgodny
44.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
45.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
46.   Mieczysław Baszko PSL
Za
Zgodny
47.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
48.   Paweł Bejda PSL
Za
Zgodny
49.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
50.   Anna Białkowska PO
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.