facebook tweeter youtube

Ustawa o systemie informacji oświatowej oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 23. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o systemie informacji oświatowej oraz niektórych innych ustaw
Data2017-04-21 15:15:00 Numer posiedzenia 40 Numer głosowania28
KategorieEdukacja, nauka i młodzież, Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
433
 
0
 
0
 
27
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Zbigniew Ajchler PO
Nieobecny
 
2.   Jan Ardanowski PiS
Nieobecny
 
3.   Magdalena Błeńska Republikanie (obecnie PiS)
Nieobecna
 
4.   Alicja Chybicka PO
Nieobecna
 
5.   Zbigniew Dolata PiS
Nieobecny
 
6.   Waldy Dzikowski PO
Nieobecny
 
7.   Teresa Glenc PiS
Nieobecna
 
8.   Agnieszka Hanajczyk PO
Nieobecna
 
9.   Józefa Hrynkiewicz PiS
Nieobecna
 
10.   Maria Janyska PO
Nieobecna
 
11.   Michał Kamiński UED
Nieobecny
 
12.   Eugeniusz Kłopotek PSL
Nieobecny
 
13.   Ewa Kopacz PO
Nieobecna
 
14.   Wojciech Król PO
Nieobecny
 
15.   Jakub Kulesza Kukiz15
Nieobecny
 
16.   Beata Małecka-Libera PO
Nieobecna
 
17.   Marek Matuszewski PiS
Nieobecny
 
18.   Waldemar Olejniczak PiS
Nieobecny
 
19.   Adam Ołdakowski PiS
Nieobecny
 
20.   Krystyna Sibińska PO
Nieobecna
 
21.   Bogusław Sonik PO
Nieobecny
 
22.   Wojciech Szarama PiS
Nieobecny
 
23.   Rafał Weber PiS
Nieobecny
 
24.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
25.   Krzysztof Zaremba PiS
Nieobecny
 
26.   Elżbieta Zielińska Kukiz15
Nieobecna
 
27.   Zbigniew Ziobro PiS
Nieobecny
 
28.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
29.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
30.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15
Za
Zgodny
31.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
32.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
33.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
34.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
35.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
36.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
37.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
38.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
39.   Joanna Augustynowska PO
Za
Zgodna
40.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
41.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
42.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
43.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
44.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
45.   Paweł Bańkowski PO
Za
Zgodny
46.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
47.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
48.   Mieczysław Baszko PSL
Za
Zgodny
49.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
50.   Paweł Bejda PSL
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.