facebook tweeter youtube

Ustawa o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 12. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych
Data2017-05-25 19:18:00 Numer posiedzenia 42 Numer głosowania18
KategorieInfrastruktura, Ochrona środowiska i leśnictwo

> Zobacz prace nad ustawą

 
436
 
1
 
4
 
19
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Mieczysław Baszko PSL
Nieobecny
 
2.   Jacek Bogucki PiS
Nieobecny
 
3.   Alicja Chybicka PO
Nieobecna
 
4.   Adam Cyrański N
Nieobecny
 
5.   Szymon Giżyński PiS
Nieobecny
 
6.   Wojciech Król PO
Nieobecny
 
7.   Andrzej Maciejewski Kukiz15
Nieobecny
 
8.   Antoni Macierewicz PiS
Nieobecny
 
9.   Ewa Malik PiS
Nieobecna
 
10.   Czesław Mroczek PO
Nieobecny
 
11.   Elżbieta Radziszewska PO
Nieobecna
 
12.   Elżbieta Rafalska PiS
Nieobecna
 
13.   Joanna Scheuring-Wielgus N
Nieobecna
 
14.   Beata Szydło PiS
Nieobecna
 
15.   Tomasz Szymański PO
Wstrzymał się
Niezgodny
16.   Jacek Tomczak PO
Wstrzymał się
Niezgodny
17.   Witold Waszczykowski PiS
Nieobecny
 
18.   Jacek Wilk Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
19.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
20.   Marian Zembala PO
Nieobecny
 
21.   Jarosław Zieliński PiS
Przeciw
Niezgodny
22.   Zbigniew Ziobro PiS
Nieobecny
 
23.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
24.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
25.   Zbigniew Ajchler PO
Za
Zgodny
26.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15
Za
Zgodny
27.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
28.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
29.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
30.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
31.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
32.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
33.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
34.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
35.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
36.   Joanna Augustynowska PO
Za
Zgodna
37.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
38.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
39.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
40.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
41.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
42.   Paweł Bańkowski PO
Za
Zgodny
43.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
44.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
45.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
46.   Paweł Bejda PSL
Za
Zgodny
47.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
48.   Anna Białkowska PO
Za
Zgodna
49.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
50.   Marek Biernacki PO
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.