facebook tweeter youtube

Ustawa o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 12. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych
Data2017-05-25 19:18:00 Numer posiedzenia 42 Numer głosowania18
KategorieInfrastruktura, Ochrona środowiska i leśnictwo

> Zobacz prace nad ustawą

 
436
 
1
 
4
 
19
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Mieczysław Baszko PSL
Nieobecny
 
2.   Jacek Bogucki PiS
Nieobecny
 
3.   Alicja Chybicka PO
Nieobecna
 
4.   Adam Cyrański N
Nieobecny
 
5.   Szymon Giżyński PiS
Nieobecny
 
6.   Stanisław Huskowski UED
Nieobecny
 
7.   Wojciech Król PO
Nieobecny
 
8.   Andrzej Maciejewski Kukiz15
Nieobecny
 
9.   Antoni Macierewicz PiS
Nieobecny
 
10.   Ewa Malik PiS
Nieobecna
 
11.   Czesław Mroczek PO
Nieobecny
 
12.   Elżbieta Radziszewska PO
Nieobecna
 
13.   Elżbieta Rafalska PiS
Nieobecna
 
14.   Joanna Scheuring-Wielgus N
Nieobecna
 
15.   Beata Szydło PiS
Nieobecna
 
16.   Witold Waszczykowski PiS
Nieobecny
 
17.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
18.   Marian Zembala PO
Nieobecny
 
19.   Zbigniew Ziobro PiS
Nieobecny
 
20.   Jarosław Zieliński PiS
Przeciw
Niezgodny
21.   Janusz Sanocki niez.
Wstrzymał się
Brak linii klubu
22.   Tomasz Szymański PO
Wstrzymał się
Niezgodny
23.   Jacek Tomczak PO
Wstrzymał się
Niezgodny
24.   Jacek Wilk Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
25.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
26.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
27.   Zbigniew Ajchler PO
Za
Zgodny
28.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Za
Zgodny
29.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
30.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
31.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
32.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
33.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
34.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
35.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
36.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
37.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
38.   Joanna Augustynowska PO
Za
Zgodna
39.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
40.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
41.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
42.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
43.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
44.   Paweł Bańkowski PO
Za
Zgodny
45.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
46.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
47.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
48.   Paweł Bejda PSL
Za
Zgodny
49.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
50.   Anna Białkowska PO
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.