facebook tweeter youtube

Ustawa o działaczach opozycji antykomunistycznej oraz osobach represjonowanych z powodów politycznych oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 1. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o senackim projekcie ustawy o zmianie ustawy o działaczach opozycji antykomunistycznej oraz osobach represjonowanych z powodów politycznych oraz niektórych innych ustaw
Data2017-06-08 21:39:00 Numer posiedzenia 43 Numer głosowania17
Kategorie Polityka społeczna i rodzinna

> Zobacz prace nad ustawą

 
438
 
2
 
1
 
19
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Nieobecny
 
2.   Michał Cieślak PiS
Nieobecny
 
3.   Tomasz Cimoszewicz PO
Nieobecny
 
4.   Adam Cyrański N
Nieobecny
 
5.   Konrad Głębocki PiS
Nieobecny
 
6.   Andrzej Halicki PO
Nieobecny
 
7.   Małgorzata Kidawa-Błońska PO
Nieobecna
 
8.   Władysław Kosiniak-Kamysz PSL
Nieobecny
 
9.   Adam Lipiński PiS
Nieobecny
 
10.   Andżelika Możdżanowska PSL (obecnie niez.)
Nieobecna
 
11.   Krzysztof Paszyk PSL
Nieobecny
 
12.   Sławomir Piechota PO
Nieobecny
 
13.   Joanna Schmidt N
Nieobecna
 
14.   Teresa Wargocka PiS
Nieobecna
 
15.   Witold Waszczykowski PiS
Nieobecny
 
16.   Monika Wielichowska PO
Nieobecna
 
17.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
18.   Marian Zembala PO
Nieobecny
 
19.   Zbigniew Ziobro PiS
Nieobecny
 
20.   Norbert Kaczmarczyk Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
21.   Maria Zuba PiS
Przeciw
Niezgodna
22.   Jacek Wilk Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
23.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
24.   Zbigniew Ajchler PO
Za
Zgodny
25.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Za
Zgodny
26.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
27.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
28.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
29.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
30.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
31.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
32.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
33.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
34.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
35.   Joanna Augustynowska PO
Za
Zgodna
36.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
37.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
38.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
39.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
40.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
41.   Paweł Bańkowski PO
Za
Zgodny
42.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
43.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
44.   Mieczysław Baszko PSL
Za
Zgodny
45.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
46.   Paweł Bejda PSL
Za
Zgodny
47.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
48.   Anna Białkowska PO
Za
Zgodna
49.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
50.   Marek Biernacki PO
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.