facebook tweeter youtube

Ustawa o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 8. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami oraz niektórych innych ustaw
Data2017-06-22 11:05:00 Numer posiedzenia 44 Numer głosowania56
Kategorie Kultura

> Zobacz prace nad ustawą

 
421
 
5
 
18
 
16
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Jan Ardanowski PiS
Nieobecny
 
2.   Joachim Brudziński PiS
Nieobecny
 
3.   Adam Cyrański N
Nieobecny
 
4.   Krzysztof Czabański PiS
Nieobecny
 
5.   Józefa Hrynkiewicz PiS
Nieobecna
 
6.   Michał Kamiński UED
Nieobecny
 
7.   Beata Mateusiak-Pielucha PiS
Nieobecna
 
8.   Ryszard Petru N
Nieobecny
 
9.   Teresa Piotrowska PO
Nieobecna
 
10.   Grzegorz Schetyna PO
Nieobecny
 
11.   Andrzej Sośnierz PiS
Nieobecny
 
12.   Szymon Szynkowski vel Sęk PiS
Nieobecny
 
13.   Jan Szyszko PiS
Nieobecny
 
14.   Rafał Trzaskowski PO
Nieobecny
 
15.   Robert Winnicki niez.
Nieobecny
 
16.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
17.   Magdalena Błeńska Republikanie (obecnie niez.)
Przeciw
Brak linii klubu
18.   Małgorzata Janowska Republikanie (obecnie PiS)
Przeciw
Brak linii klubu
19.   Anna Maria Siarkowska Republikanie (obecnie PiS)
Przeciw
Brak linii klubu
20.   Krzysztof Sitarski Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
21.   Jacek Wilk Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
22.   Mieczysław Baszko PSL
Wstrzymał się
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL
Wstrzymał się
Zgodny
24.   Małgorzata Chmiel PO
Wstrzymała się
Niezgodna
25.   Grzegorz Furgo PO
Wstrzymał się
Niezgodny
26.   Krystian Jarubas PSL
Wstrzymał się
Zgodny
27.   Mieczysław Kasprzak PSL
Wstrzymał się
Zgodny
28.   Eugeniusz Kłopotek PSL
Wstrzymał się
Zgodny
29.   Władysław Kosiniak-Kamysz PSL
Wstrzymał się
Zgodny
30.   Kazimierz Kotowski PSL
Wstrzymał się
Zgodny
31.   Jan Łopata PSL
Wstrzymał się
Zgodny
32.   Mirosław Maliszewski PSL
Wstrzymał się
Zgodny
33.   Andżelika Możdżanowska PSL (obecnie niez.)
Wstrzymała się
Zgodna
34.   Urszula Pasławska PSL
Wstrzymała się
Zgodna
35.   Krzysztof Paszyk PSL
Wstrzymał się
Zgodny
36.   Marek Sawicki PSL
Wstrzymał się
Zgodny
37.   Zbigniew Sosnowski PSL
Wstrzymał się
Zgodny
38.   Genowefa Tokarska PSL
Wstrzymała się
Zgodna
39.   Piotr Zgorzelski PSL
Wstrzymał się
Zgodny
40.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
41.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
42.   Zbigniew Ajchler PO
Za
Zgodny
43.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Za
Zgodny
44.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
45.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
46.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
47.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
48.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
49.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
50.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.