facebook tweeter youtube

Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 30. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw - trzecie czytanie
Data2017-07-12 18:18:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania174
Kategorie Sprawiedliwość i prawa człowieka

> Zobacz prace nad ustawą

 
229
 
3
 
0
 
228
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Nieobecny
 
2.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
3.   Zbigniew Ajchler PO
Nieobecny
 
4.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15
Nieobecny
 
5.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
6.   Piotr Apel Kukiz15
Nieobecny
 
7.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
8.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
9.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
10.   Bartosz Arłukowicz PO
Nieobecny
 
11.   Paweł Arndt PO
Nieobecny
 
12.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
13.   Urszula Augustyn PO
Nieobecna
 
14.   Joanna Augustynowska PO
Nieobecna
 
15.   Tadeusz Aziewicz PO
Nieobecny
 
16.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
17.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
18.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
19.   Wojciech Bakun Kukiz15
Nieobecny
 
20.   Paweł Bańkowski PO
Nieobecny
 
21.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
22.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
23.   Mieczysław Baszko PSL
Nieobecny
 
24.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
25.   Paweł Bejda PSL
Nieobecny
 
26.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
27.   Anna Białkowska PO
Nieobecna
 
28.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
29.   Marek Biernacki PO
Nieobecny
 
30.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
31.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
32.   Magdalena Błeńska Republikanie (obecnie niez.)
Nieobecna
 
33.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
34.   Jerzy Borowczak PO
Nieobecny
 
35.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
36.   Agata Borowiec PiS
Za
Zgodna
37.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
38.   Krzysztof Brejza PO
Nieobecny
 
39.   Joachim Brudziński PiS
Za
Zgodny
40.   Józef Brynkus Kukiz15
Nieobecny
 
41.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
42.   Wojciech Buczak PiS
Za
Zgodny
43.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
44.   Borys Budka PO
Nieobecny
 
45.   Bożenna Bukiewicz PO
Nieobecna
 
46.   Lidia Burzyńska PiS
Za
Zgodna
47.   Małgorzata Chmiel PO
Nieobecna
 
48.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Za
Zgodny
49.   Barbara Chrobak Kukiz15
Nieobecna
 
50.   Sylwester Chruszcz Kukiz15
Nieobecny
 
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.