facebook tweeter youtube

Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektóre inne ustawy - trzecie czytanie
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 30. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw - trzecie czytanie
Data2017-07-12 18:18:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania174
Kategorie Sprawiedliwość i prawa człowieka

> Zobacz prace nad ustawą

 
229
 
3
 
0
 
228
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
51.   Alicja Chybicka PO
Nieobecna
 
52.   Anna Cicholska PiS
Za
Zgodna
53.   Janusz Cichoń PO
Nieobecny
 
54.   Michał Cieślak PiS
Za
Zgodny
55.   Piotr Cieśliński PO
Nieobecny
 
56.   Tomasz Cimoszewicz PO
Nieobecny
 
57.   Tadeusz Cymański PiS
Za
Zgodny
58.   Adam Cyrański N
Nieobecny
 
59.   Krzysztof Czabański PiS
Za
Zgodny
60.   Przemysław Czarnecki PiS
Za
Zgodny
61.   Witold Czarnecki PiS
Za
Zgodny
62.   Arkadiusz Czartoryski PiS
Za
Zgodny
63.   Anna Czech PiS
Za
Zgodna
64.   Zofia Czernow PO
Nieobecna
 
65.   Anita Czerwińska PiS
Za
Zgodna
66.   Andrzej Czerwiński PO
Nieobecny
 
67.   Katarzyna Czochara PiS
Za
Zgodna
68.   Grzegorz Długi Kukiz15
Nieobecny
 
69.   Leszek Dobrzyński PiS
Za
Zgodny
70.   Zbigniew Dolata PiS
Za
Zgodny
71.   Barbara Dolniak N
Nieobecna
 
72.   Ewa Drozd PO
Nieobecna
 
73.   Antoni Duda PiS
Za
Zgodny
74.   Elżbieta Duda PiS
Za
Zgodna
75.   Jan Duda PiS
Za
Zgodny
76.   Artur Dunin PO
Nieobecny
 
77.   Marcin Duszek PiS
Za
Zgodny
78.   Michał Dworczyk PiS
Za
Zgodny
79.   Jan Dziedziczak PiS
Za
Zgodny
80.   Waldy Dzikowski PO
Nieobecny
 
81.   Tadeusz Dziuba PiS
Za
Zgodny
82.   Barbara Dziuk PiS
Za
Zgodna
83.   Joanna Fabisiak PO
Nieobecna
 
84.   Jacek Falfus PiS
Za
Zgodny
85.   Ewa Filipiak PiS
Za
Zgodna
86.   Joanna Frydrych PO
Nieobecna
 
87.   Grzegorz Furgo PO
Nieobecny
 
88.   Krzysztof Gadowski PO
Nieobecny
 
89.   Kinga Gajewska-Płochocka PO
Nieobecna
 
90.   Leszek Galemba PiS
Za
Zgodny
91.   Ryszard Galla niez.
Nieobecny
 
92.   Elżbieta Gapińska PO
Nieobecna
 
93.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Nieobecna
 
94.   Zdzisław Gawlik PO
Nieobecny
 
95.   Stanisław Gawłowski PO
Nieobecny
 
96.   Andrzej Gawron PiS
Za
Zgodny
97.   Lidia Gądek PO
Nieobecna
 
98.   Elżbieta Gelert PO
Nieobecna
 
99.   Artur Gierada PO
Nieobecny
 
100.   Szymon Giżyński PiS
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.