facebook tweeter youtube

Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 30. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw - trzecie czytanie
Data2017-07-12 18:18:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania174
Kategorie Sprawiedliwość i prawa człowieka

> Zobacz prace nad ustawą

 
229
 
3
 
0
 
228
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Nieobecny
 
2.   Adam Cyrański N
Nieobecny
 
3.   Barbara Dolniak N
Nieobecna
 
4.   Ryszard Galla niez.
Nieobecny
 
5.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Nieobecna
 
6.   Jarosław Gowin PiS
Nieobecny
 
7.   Zbigniew Gryglas N (obecnie niez.)
Nieobecny
 
8.   Teresa Hałas PiS
Nieobecna
 
9.   Paulina Hennig-Kloska N
Nieobecna
 
10.   Michał Jaros N
Nieobecny
 
11.   Paweł Kobyliński N
Nieobecny
 
12.   Ewa Lieder N
Nieobecna
 
13.   Piotr Liroy-Marzec niez.
Nieobecny
 
14.   Radosław Lubczyk N
Nieobecny
 
15.   Katarzyna Lubnauer N
Nieobecna
 
16.   Jerzy Meysztowicz N
Nieobecny
 
17.   Piotr Misiło N
Nieobecny
 
18.   Aleksander Mrówczyński PiS
Nieobecny
 
19.   Mirosław Pampuch N
Nieobecny
 
20.   Ryszard Petru N
Nieobecny
 
21.   Paweł Pudłowski N
Nieobecny
 
22.   Monika Rosa N
Nieobecna
 
23.   Marek Ruciński N
Nieobecny
 
24.   Janusz Sanocki niez.
Nieobecny
 
25.   Joanna Scheuring-Wielgus N
Nieobecna
 
26.   Joanna Schmidt N
Nieobecna
 
27.   Andrzej Smirnow PiS
Nieobecny
 
28.   Marek Sowa N
Nieobecny
 
29.   Elżbieta Stępień N
Nieobecna
 
30.   Mirosław Suchoń N
Nieobecny
 
31.   Andrzej Szlachta PiS
Nieobecny
 
32.   Adam Szłapka N
Nieobecny
 
33.   Ewa Szymańska PiS
Nieobecna
 
34.   Krzysztof Truskolaski N
Nieobecny
 
35.   Robert Winnicki niez.
Nieobecny
 
36.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
37.   Bartłomiej Wróblewski PiS
Nieobecny
 
38.   Witold Zembaczyński N
Nieobecny
 
39.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
40.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
41.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
42.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
43.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
44.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
45.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
46.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
47.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
48.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
49.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
50.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.