facebook tweeter youtube

Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektóre inne ustawy - trzecie czytanie
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 30. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw - trzecie czytanie
Data2017-07-12 18:18:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania174
Kategorie Sprawiedliwość i prawa człowieka

> Zobacz prace nad ustawą

 
229
 
3
 
0
 
228
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15
Nieobecny
 
2.   Piotr Apel Kukiz15
Nieobecny
 
3.   Wojciech Bakun Kukiz15
Nieobecny
 
4.   Józef Brynkus Kukiz15
Nieobecny
 
5.   Barbara Chrobak Kukiz15
Nieobecna
 
6.   Sylwester Chruszcz Kukiz15
Nieobecny
 
7.   Grzegorz Długi Kukiz15
Nieobecny
 
8.   Paweł Grabowski Kukiz15
Nieobecny
 
9.   Jerzy Jachnik Kukiz15
Nieobecny
 
10.   Marek Jakubiak Kukiz15
Nieobecny
 
11.   Tomasz Jaskóła Kukiz15
Nieobecny
 
12.   Bartosz Józwiak Kukiz15
Nieobecny
 
13.   Norbert Kaczmarczyk Kukiz15
Nieobecny
 
14.   Andrzej Kobylarz Kukiz15
Nieobecny
 
15.   Jerzy Kozłowski Kukiz15
Nieobecny
 
16.   Paweł Kukiz Kukiz15
Nieobecny
 
17.   Jakub Kulesza Kukiz15
Nieobecny
 
18.   Andrzej Maciejewski Kukiz15
Nieobecny
 
19.   Maciej Masłowski Kukiz15
Nieobecny
 
20.   Robert Mordak Kukiz15
Nieobecny
 
21.   Błażej Parda Kukiz15
Nieobecny
 
22.   Jarosław Porwich Kukiz15
Nieobecny
 
23.   Stefan Romecki Kukiz15
Nieobecny
 
24.   Tomasz Rzymkowski Kukiz15
Nieobecny
 
25.   Jarosław Sachajko Kukiz15
Nieobecny
 
26.   Krzysztof Sitarski Kukiz15
Nieobecny
 
27.   Paweł Skutecki Kukiz15
Nieobecny
 
28.   Paweł Szramka Kukiz15
Nieobecny
 
29.   Agnieszka Ścigaj Kukiz15
Nieobecna
 
30.   Stanisław Tyszka Kukiz15
Nieobecny
 
31.   Jacek Wilk Kukiz15
Nieobecny
 
32.   Elżbieta Zielińska Kukiz15
Nieobecna
 
33.   Adam Cyrański N
Nieobecny
 
34.   Barbara Dolniak N
Nieobecna
 
35.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Nieobecna
 
36.   Zbigniew Gryglas N
Nieobecny
 
37.   Paulina Hennig-Kloska N
Nieobecna
 
38.   Michał Jaros N
Nieobecny
 
39.   Paweł Kobyliński N
Nieobecny
 
40.   Ewa Lieder N
Nieobecna
 
41.   Radosław Lubczyk N
Nieobecny
 
42.   Katarzyna Lubnauer N
Nieobecna
 
43.   Jerzy Meysztowicz N
Nieobecny
 
44.   Krzysztof Mieszkowski N
Przeciw
Zgodny
45.   Piotr Misiło N
Nieobecny
 
46.   Mirosław Pampuch N
Nieobecny
 
47.   Ryszard Petru N
Nieobecny
 
48.   Paweł Pudłowski N
Nieobecny
 
49.   Monika Rosa N
Nieobecna
 
50.   Marek Ruciński N
Nieobecny
 
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.