facebook tweeter youtube

Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektóre inne ustawy - trzecie czytanie
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 30. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw - trzecie czytanie
Data2017-07-12 18:18:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania174
Kategorie Sprawiedliwość i prawa człowieka

> Zobacz prace nad ustawą

 
229
 
3
 
0
 
228
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (228)
<
1 2 3 4 5
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Nieobecny
 
2.   Zbigniew Ajchler PO
Nieobecny
 
3.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15
Nieobecny
 
4.   Piotr Apel Kukiz15
Nieobecny
 
5.   Bartosz Arłukowicz PO
Nieobecny
 
6.   Paweł Arndt PO
Nieobecny
 
7.   Urszula Augustyn PO
Nieobecna
 
8.   Joanna Augustynowska PO
Nieobecna
 
9.   Tadeusz Aziewicz PO
Nieobecny
 
10.   Wojciech Bakun Kukiz15
Nieobecny
 
11.   Paweł Bańkowski PO
Nieobecny
 
12.   Mieczysław Baszko PSL
Nieobecny
 
13.   Paweł Bejda PSL
Nieobecny
 
14.   Anna Białkowska PO
Nieobecna
 
15.   Marek Biernacki PO
Nieobecny
 
16.   Magdalena Błeńska Republikanie (obecnie PiS)
Nieobecna
 
17.   Jerzy Borowczak PO
Nieobecny
 
18.   Krzysztof Brejza PO
Nieobecny
 
19.   Józef Brynkus Kukiz15
Nieobecny
 
20.   Borys Budka PO
Nieobecny
 
21.   Bożenna Bukiewicz PO
Nieobecna
 
22.   Małgorzata Chmiel PO
Nieobecna
 
23.   Barbara Chrobak Kukiz15
Nieobecna
 
24.   Sylwester Chruszcz Kukiz15
Nieobecny
 
25.   Alicja Chybicka PO
Nieobecna
 
26.   Janusz Cichoń PO
Nieobecny
 
27.   Piotr Cieśliński PO
Nieobecny
 
28.   Tomasz Cimoszewicz PO
Nieobecny
 
29.   Adam Cyrański N
Nieobecny
 
30.   Zofia Czernow PO
Nieobecna
 
31.   Andrzej Czerwiński PO
Nieobecny
 
32.   Grzegorz Długi Kukiz15
Nieobecny
 
33.   Barbara Dolniak N
Nieobecna
 
34.   Ewa Drozd PO
Nieobecna
 
35.   Artur Dunin PO
Nieobecny
 
36.   Waldy Dzikowski PO
Nieobecny
 
37.   Joanna Fabisiak PO
Nieobecna
 
38.   Joanna Frydrych PO
Nieobecna
 
39.   Grzegorz Furgo PO
Nieobecny
 
40.   Krzysztof Gadowski PO
Nieobecny
 
41.   Kinga Gajewska-Płochocka PO
Nieobecna
 
42.   Ryszard Galla niez.
Nieobecny
 
43.   Elżbieta Gapińska PO
Nieobecna
 
44.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Nieobecna
 
45.   Zdzisław Gawlik PO
Nieobecny
 
46.   Stanisław Gawłowski PO
Nieobecny
 
47.   Lidia Gądek PO
Nieobecna
 
48.   Elżbieta Gelert PO
Nieobecna
 
49.   Artur Gierada PO
Nieobecny
 
50.   Tomasz Głogowski PO
Nieobecny
 
<
1 2 3 4 5
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.