facebook tweeter youtube

Ustawa o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 22. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych oraz niektórych innych ustaw
Data2017-07-12 18:38:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania188
Kategorie Ochrona środowiska i leśnictwo

> Zobacz prace nad ustawą

 
353
 
54
 
5
 
48
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Nieobecny
 
2.   Zbigniew Ajchler PO
Nieobecny
 
3.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Nieobecny
 
4.   Piotr Apel Kukiz15
Nieobecny
 
5.   Jerzy Borowczak PO
Nieobecny
 
6.   Bożenna Bukiewicz PO
Nieobecna
 
7.   Małgorzata Chmiel PO
Nieobecna
 
8.   Sylwester Chruszcz Kukiz15 (obecnie WiS)
Nieobecny
 
9.   Alicja Chybicka PO
Nieobecna
 
10.   Piotr Cieśliński PO
Nieobecny
 
11.   Lidia Gądek PO
Nieobecna
 
12.   Jarosław Gowin PiS
Nieobecny
 
13.   Paweł Grabowski Kukiz15
Nieobecny
 
14.   Teresa Hałas PiS
Nieobecna
 
15.   Bożena Henczyca PO
Nieobecna
 
16.   Eugeniusz Kłopotek PSL
Nieobecny
 
17.   Andrzej Kobylarz Kukiz15
Nieobecny
 
18.   Magdalena Kochan PO
Nieobecna
 
19.   Henryka Krzywonos-Strycharska PO
Nieobecna
 
20.   Jakub Kulesza Kukiz15
Nieobecny
 
21.   Ewa Lieder N
Nieobecna
 
22.   Katarzyna Lubnauer N
Nieobecna
 
23.   Andżelika Możdżanowska PSL (obecnie niez.)
Nieobecna
 
24.   Aleksander Mrówczyński PiS
Nieobecny
 
25.   Joanna Mucha PO
Nieobecna
 
26.   Małgorzata Niemczyk PO
Nieobecna
 
27.   Paweł Olszewski PO
Nieobecny
 
28.   Paweł Papke PO
Nieobecny
 
29.   Danuta Pietraszewska PO
Nieobecna
 
30.   Jarosław Porwich Kukiz15
Nieobecny
 
31.   Ireneusz Raś PO
Nieobecny
 
32.   Halina Rozpondek PO
Nieobecna
 
33.   Marek Ruciński N
Nieobecny
 
34.   Marek Sawicki PSL
Wstrzymał się
Niezgodny
35.   Joanna Scheuring-Wielgus N
Wstrzymała się
Niezgodna
36.   Andrzej Smirnow PiS
Nieobecny
 
37.   Andrzej Szlachta PiS
Nieobecny
 
38.   Adam Szłapka N
Nieobecny
 
39.   Krystyna Szumilas PO
Nieobecna
 
40.   Bożena Szydłowska PO
Nieobecna
 
41.   Ewa Szymańska PiS
Nieobecna
 
42.   Monika Wielichowska PO
Przeciw
Niezgodna
43.   Ryszard Wilczyński PO
Nieobecny
 
44.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
45.   Bartłomiej Wróblewski PiS
Nieobecny
 
46.   Witold Zembaczyński N
Nieobecny
 
47.   Piotr Zgorzelski PSL
Wstrzymał się
Niezgodny
48.   Wojciech Ziemniak PO
Nieobecny
 
49.   Szymon Ziółkowski PO
Nieobecny
 
50.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.