facebook tweeter youtube

Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 10. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz niektórych innych ustaw
Data2017-07-07 11:44:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania68
Kategorie Infrastruktura

> Zobacz prace nad ustawą

 
294
 
34
 
112
 
20
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Zbigniew Ajchler PO
Za
Niezgodny
2.   Bartosz Arłukowicz PO
Nieobecny
 
3.   Paweł Bańkowski PO
Za
Niezgodny
4.   Anna Białkowska PO
Nieobecna
 
5.   Jerzy Borowczak PO
Za
Niezgodny
6.   Małgorzata Chmiel PO
Za
Niezgodna
7.   Alicja Chybicka PO
Za
Niezgodna
8.   Piotr Cieśliński PO
Nieobecny
 
9.   Tomasz Cimoszewicz PO
Za
Niezgodny
10.   Zofia Czernow PO
Za
Niezgodna
11.   Ewa Drozd PO
Za
Niezgodna
12.   Joanna Frydrych PO
Za
Niezgodna
13.   Grzegorz Furgo PO
Za
Niezgodny
14.   Kinga Gajewska-Płochocka PO
Za
Niezgodna
15.   Elżbieta Gapińska PO
Za
Niezgodna
16.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Nieobecna
 
17.   Zdzisław Gawlik PO
Za
Niezgodny
18.   Lidia Gądek PO
Za
Niezgodna
19.   Elżbieta Gelert PO
Za
Niezgodna
20.   Marta Golbik PO
Za
Niezgodna
21.   Agnieszka Hanajczyk PO
Za
Niezgodna
22.   Bożena Henczyca PO
Za
Niezgodna
23.   Marek Hok PO
Za
Niezgodny
24.   Maria Janyska PO
Za
Niezgodna
25.   Bartosz Józwiak Kukiz15
Nieobecny
 
26.   Krzysztof Jurgiel PiS
Nieobecny
 
27.   Bożena Kamińska PO
Nieobecna
 
28.   Mariusz Kamiński PiS
Nieobecny
 
29.   Mieczysław Kasprzak PSL
Wstrzymał się
Niezgodny
30.   Agnieszka Kołacz-Leszczyńska PO
Za
Niezgodna
31.   Ewa Kołodziej PO
Za
Niezgodna
32.   Adam Korol PO
Nieobecny
 
33.   Roman Kosecki PO
Za
Niezgodny
34.   Kazimierz Kotowski PSL
Wstrzymał się
Niezgodny
35.   Robert Kropiwnicki PO
Za
Niezgodny
36.   Wojciech Król PO
Za
Niezgodny
37.   Henryka Krzywonos-Strycharska PO
Za
Niezgodna
38.   Józef Lassota PO
Za
Niezgodny
39.   Tomasz Lenz PO
Nieobecny
 
40.   Katarzyna Lubnauer N
Nieobecna
 
41.   Jan Łopata PSL
Nieobecny
 
42.   Arkadiusz Marchewka PO
Za
Niezgodny
43.   Antoni Mężydło PO
Za
Niezgodny
44.   Rajmund Miller PO
Za
Niezgodny
45.   Piotr Misiło N
Nieobecny
 
46.   Andżelika Możdżanowska PSL (obecnie niez.)
Wstrzymała się
Niezgodna
47.   Killion Munyama PO
Za
Niezgodny
48.   Małgorzata Niemczyk PO
Za
Niezgodna
49.   Sławomir Nitras PO
Nieobecny
 
50.   Włodzimierz Nykiel PO
Za
Niezgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.