facebook tweeter youtube

Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 10. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz niektórych innych ustaw
Data2017-07-07 11:44:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania68
Kategorie Infrastruktura

> Zobacz prace nad ustawą

 
294
 
34
 
112
 
20
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (112)
<
1 2 3
>
Lp.
1.   Paweł Arndt PO
Wstrzymał się
Zgodny
2.   Urszula Augustyn PO
Wstrzymała się
Zgodna
3.   Joanna Augustynowska PO
Wstrzymała się
Zgodna
4.   Tadeusz Aziewicz PO
Wstrzymał się
Zgodny
5.   Marek Biernacki PO
Wstrzymał się
Zgodny
6.   Krzysztof Brejza PO
Wstrzymał się
Zgodny
7.   Borys Budka PO
Wstrzymał się
Zgodny
8.   Bożenna Bukiewicz PO
Wstrzymała się
Zgodna
9.   Janusz Cichoń PO
Wstrzymał się
Zgodny
10.   Adam Cyrański N
Wstrzymał się
Zgodny
11.   Andrzej Czerwiński PO
Wstrzymał się
Zgodny
12.   Barbara Dolniak N
Wstrzymała się
Zgodna
13.   Artur Dunin PO
Wstrzymał się
Zgodny
14.   Waldy Dzikowski PO
Wstrzymał się
Zgodny
15.   Joanna Fabisiak PO
Wstrzymała się
Zgodna
16.   Krzysztof Gadowski PO
Wstrzymał się
Zgodny
17.   Ryszard Galla niez.
Wstrzymał się
Brak linii klubu
18.   Stanisław Gawłowski PO
Wstrzymał się
Zgodny
19.   Artur Gierada PO
Wstrzymał się
Zgodny
20.   Tomasz Głogowski PO
Wstrzymał się
Zgodny
21.   Cezary Grabarczyk PO
Wstrzymał się
Zgodny
22.   Jan Grabiec PO
Wstrzymał się
Zgodny
23.   Rafał Grupiński PO
Wstrzymał się
Zgodny
24.   Zbigniew Gryglas N (obecnie niez.)
Wstrzymał się
Zgodny
25.   Andrzej Halicki PO
Wstrzymał się
Zgodny
26.   Paulina Hennig-Kloska N
Wstrzymała się
Zgodna
27.   Jolanta Hibner PO
Wstrzymała się
Zgodna
28.   Stanisław Huskowski UED
Wstrzymał się
Brak linii klubu
29.   Michał Jaros N
Wstrzymał się
Zgodny
30.   Michał Kamiński UED
Wstrzymał się
Brak linii klubu
31.   Włodzimierz Karpiński PO
Wstrzymał się
Zgodny
32.   Mieczysław Kasprzak PSL
Wstrzymał się
Niezgodny
33.   Małgorzata Kidawa-Błońska PO
Wstrzymała się
Zgodna
34.   Marcin Kierwiński PO
Wstrzymał się
Zgodny
35.   Joanna Kluzik-Rostkowska PO
Wstrzymała się
Zgodna
36.   Paweł Kobyliński N
Wstrzymał się
Zgodny
37.   Magdalena Kochan PO
Wstrzymała się
Zgodna
38.   Zbigniew Konwiński PO
Wstrzymał się
Zgodny
39.   Ewa Kopacz PO
Wstrzymała się
Zgodna
40.   Leszek Korzeniowski PO
Wstrzymał się
Zgodny
41.   Tomasz Kostuś PO
Wstrzymał się
Zgodny
42.   Kazimierz Kotowski PSL
Wstrzymał się
Niezgodny
43.   Marek Krząkała PO
Wstrzymał się
Zgodny
44.   Tomasz Kucharski PO
Wstrzymał się
Zgodny
45.   Stanisław Lamczyk PO
Wstrzymał się
Zgodny
46.   Gabriela Lenartowicz PO
Wstrzymała się
Zgodna
47.   Izabela Leszczyna PO
Wstrzymała się
Zgodna
48.   Ewa Lieder N
Wstrzymała się
Zgodna
49.   Radosław Lubczyk N
Wstrzymał się
Zgodny
50.   Beata Małecka-Libera PO
Wstrzymała się
Zgodna
<
1 2 3
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.