facebook tweeter youtube

Ustawa o gospodarce nieruchomościami oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 11. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw
Data2017-07-07 11:54:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania77
Kategorie Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
271
 
133
 
30
 
26
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Piotr Apel Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
2.   Bartosz Arłukowicz PO
Nieobecny
 
3.   Joanna Augustynowska PO
Za
Niezgodna
4.   Waldemar Buda PiS
Nieobecny
 
5.   Piotr Cieśliński PO
Nieobecny
 
6.   Grzegorz Długi Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
7.   Ryszard Galla niez.
Wstrzymał się
Niezgodny
8.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Nieobecna
 
9.   Teresa Hałas PiS
Nieobecna
 
10.   Tomasz Jaskóła Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
11.   Bartosz Józwiak Kukiz15
Nieobecny
 
12.   Krzysztof Jurgiel PiS
Nieobecny
 
13.   Bożena Kamińska PO
Nieobecna
 
14.   Mariusz Kamiński PiS
Nieobecny
 
15.   Włodzimierz Karpiński PO
Za
Niezgodny
16.   Magdalena Kochan PO
Za
Niezgodna
17.   Adam Korol PO
Nieobecny
 
18.   Elżbieta Kruk PiS
Nieobecna
 
19.   Paweł Kukiz Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
20.   Jakub Kulesza Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
21.   Jacek Kurzępa PiS
Nieobecny
 
22.   Anna Kwiecień PiS
Nieobecna
 
23.   Tomasz Lenz PO
Nieobecny
 
24.   Katarzyna Lubnauer N
Nieobecna
 
25.   Jan Łopata PSL
Nieobecny
 
26.   Beata Mazurek PiS
Nieobecna
 
27.   Piotr Misiło N
Nieobecny
 
28.   Sławomir Nitras PO
Nieobecny
 
29.   Ryszard Petru N
Nieobecny
 
30.   Tomasz Rzymkowski Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
31.   Krystyna Szumilas PO
Nieobecna
 
32.   Dominik Tarczyński PiS
Nieobecny
 
33.   Krzysztof Tchórzewski PiS
Nieobecny
 
34.   Robert Telus PiS
Nieobecny
 
35.   Stanisław Tyszka Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
36.   Jacek Wilk Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
37.   Robert Winnicki niez.
Wstrzymał się
Niezgodny
38.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
39.   Sławomir Zawiślak PiS
Nieobecny
 
40.   Elżbieta Zielińska Kukiz15
Wstrzymała się
Niezgodna
41.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
42.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
43.   Zbigniew Ajchler PO
Przeciw
Zgodny
44.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Za
Zgodny
45.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
46.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
47.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
48.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
49.   Paweł Arndt PO
Przeciw
Zgodny
50.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.