facebook tweeter youtube

Ustawa o gospodarce nieruchomościami oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 11. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw
Data2017-07-07 11:54:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania77
Kategorie Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
271
 
133
 
30
 
26
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Bartosz Arłukowicz PO
Nieobecny
 
2.   Waldemar Buda PiS
Nieobecny
 
3.   Piotr Cieśliński PO
Nieobecny
 
4.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Nieobecna
 
5.   Teresa Hałas PiS
Nieobecna
 
6.   Bartosz Józwiak Kukiz15
Nieobecny
 
7.   Krzysztof Jurgiel PiS
Nieobecny
 
8.   Bożena Kamińska PO
Nieobecna
 
9.   Mariusz Kamiński PiS
Nieobecny
 
10.   Adam Korol PO
Nieobecny
 
11.   Elżbieta Kruk PiS
Nieobecna
 
12.   Jacek Kurzępa PiS
Nieobecny
 
13.   Anna Kwiecień PiS
Nieobecna
 
14.   Tomasz Lenz PO
Nieobecny
 
15.   Katarzyna Lubnauer N
Nieobecna
 
16.   Jan Łopata PSL
Nieobecny
 
17.   Beata Mazurek PiS
Nieobecna
 
18.   Piotr Misiło N
Nieobecny
 
19.   Sławomir Nitras PO
Nieobecny
 
20.   Ryszard Petru N
Nieobecny
 
21.   Krystyna Szumilas PO
Nieobecna
 
22.   Dominik Tarczyński PiS
Nieobecny
 
23.   Krzysztof Tchórzewski PiS
Nieobecny
 
24.   Robert Telus PiS
Nieobecny
 
25.   Kornelia Wróblewska N
Nieobecna
 
26.   Sławomir Zawiślak PiS
Nieobecny
 
27.   Zbigniew Ajchler PO
Przeciw
Zgodny
28.   Paweł Arndt PO
Przeciw
Zgodny
29.   Urszula Augustyn PO
Przeciw
Zgodna
30.   Tadeusz Aziewicz PO
Przeciw
Zgodny
31.   Paweł Bańkowski PO
Przeciw
Zgodny
32.   Anna Białkowska PO
Przeciw
Zgodna
33.   Marek Biernacki PO
Przeciw
Zgodny
34.   Jerzy Borowczak PO
Przeciw
Zgodny
35.   Krzysztof Brejza PO
Przeciw
Zgodny
36.   Borys Budka PO
Przeciw
Zgodny
37.   Bożenna Bukiewicz PO
Przeciw
Zgodna
38.   Małgorzata Chmiel PO
Przeciw
Zgodna
39.   Alicja Chybicka PO
Przeciw
Zgodna
40.   Janusz Cichoń PO
Przeciw
Zgodny
41.   Tomasz Cimoszewicz PO
Przeciw
Zgodny
42.   Zofia Czernow PO
Przeciw
Zgodna
43.   Andrzej Czerwiński PO
Przeciw
Zgodny
44.   Ewa Drozd PO
Przeciw
Zgodna
45.   Artur Dunin PO
Przeciw
Zgodny
46.   Waldy Dzikowski PO
Przeciw
Zgodny
47.   Joanna Fabisiak PO
Przeciw
Zgodna
48.   Joanna Frydrych PO
Przeciw
Zgodna
49.   Grzegorz Furgo PO
Przeciw
Zgodny
50.   Krzysztof Gadowski PO
Przeciw
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.