facebook tweeter youtube

Ustawa o gospodarce nieruchomościami oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 11. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw
Data2017-07-07 11:54:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania77
Kategorie Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
271
 
133
 
30
 
26
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie WiS)
Za
Zgodny
2.   Piotr Apel Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
3.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
4.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Zgodny
5.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
6.   Sylwester Chruszcz Kukiz15 (obecnie WiS)
Za
Zgodny
7.   Grzegorz Długi Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
8.   Paweł Grabowski Kukiz15
Za
Zgodny
9.   Jerzy Jachnik Kukiz15
Za
Zgodny
10.   Marek Jakubiak Kukiz15
Za
Zgodny
11.   Tomasz Jaskóła Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
12.   Bartosz Józwiak Kukiz15
Nieobecny
 
13.   Norbert Kaczmarczyk Kukiz15
Za
Zgodny
14.   Andrzej Kobylarz Kukiz15
Za
Zgodny
15.   Jerzy Kozłowski Kukiz15
Za
Zgodny
16.   Paweł Kukiz Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
17.   Jakub Kulesza Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
18.   Andrzej Maciejewski Kukiz15
Za
Zgodny
19.   Maciej Masłowski Kukiz15
Za
Zgodny
20.   Robert Mordak Kukiz15
Za
Zgodny
21.   Błażej Parda Kukiz15
Za
Zgodny
22.   Jarosław Porwich Kukiz15
Za
Zgodny
23.   Stefan Romecki Kukiz15
Za
Zgodny
24.   Tomasz Rzymkowski Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
25.   Jarosław Sachajko Kukiz15
Za
Zgodny
26.   Krzysztof Sitarski Kukiz15
Za
Zgodny
27.   Paweł Skutecki Kukiz15
Za
Zgodny
28.   Paweł Szramka Kukiz15
Za
Zgodny
29.   Agnieszka Ścigaj Kukiz15
Za
Zgodna
30.   Stanisław Tyszka Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
31.   Jacek Wilk Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
32.   Elżbieta Zielińska Kukiz15
Wstrzymała się
Niezgodna
33.   Adam Cyrański N
Wstrzymał się
Zgodny
34.   Barbara Dolniak N
Wstrzymała się
Zgodna
35.   Kamila Gasiuk-Pihowicz N
Nieobecna
 
36.   Zbigniew Gryglas N (obecnie niez.)
Wstrzymał się
Zgodny
37.   Paulina Hennig-Kloska N
Wstrzymała się
Zgodna
38.   Michał Jaros N
Wstrzymał się
Zgodny
39.   Paweł Kobyliński N
Wstrzymał się
Zgodny
40.   Ewa Lieder N
Wstrzymała się
Zgodna
41.   Radosław Lubczyk N
Wstrzymał się
Zgodny
42.   Katarzyna Lubnauer N
Nieobecna
 
43.   Jerzy Meysztowicz N
Wstrzymał się
Zgodny
44.   Krzysztof Mieszkowski N
Wstrzymał się
Zgodny
45.   Piotr Misiło N
Nieobecny
 
46.   Mirosław Pampuch N
Wstrzymał się
Zgodny
47.   Ryszard Petru N
Nieobecny
 
48.   Paweł Pudłowski N
Wstrzymał się
Zgodny
49.   Monika Rosa N
Wstrzymała się
Zgodna
50.   Marek Ruciński N
Wstrzymał się
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.