facebook tweeter youtube

Ustawa o gospodarce nieruchomościami oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 11. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw
Data2017-07-07 11:54:00 Numer posiedzenia 45 Numer głosowania77
Kategorie Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
271
 
133
 
30
 
26
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (133)
<
1 2 3
>
Lp.
1.   Zbigniew Ajchler PO
Przeciw
Zgodny
2.   Paweł Arndt PO
Przeciw
Zgodny
3.   Urszula Augustyn PO
Przeciw
Zgodna
4.   Tadeusz Aziewicz PO
Przeciw
Zgodny
5.   Paweł Bańkowski PO
Przeciw
Zgodny
6.   Anna Białkowska PO
Przeciw
Zgodna
7.   Marek Biernacki PO
Przeciw
Zgodny
8.   Jerzy Borowczak PO
Przeciw
Zgodny
9.   Krzysztof Brejza PO
Przeciw
Zgodny
10.   Borys Budka PO
Przeciw
Zgodny
11.   Bożenna Bukiewicz PO
Przeciw
Zgodna
12.   Małgorzata Chmiel PO
Przeciw
Zgodna
13.   Alicja Chybicka PO
Przeciw
Zgodna
14.   Janusz Cichoń PO
Przeciw
Zgodny
15.   Tomasz Cimoszewicz PO
Przeciw
Zgodny
16.   Zofia Czernow PO
Przeciw
Zgodna
17.   Andrzej Czerwiński PO
Przeciw
Zgodny
18.   Ewa Drozd PO
Przeciw
Zgodna
19.   Artur Dunin PO
Przeciw
Zgodny
20.   Waldy Dzikowski PO
Przeciw
Zgodny
21.   Joanna Fabisiak PO
Przeciw
Zgodna
22.   Joanna Frydrych PO
Przeciw
Zgodna
23.   Grzegorz Furgo PO
Przeciw
Zgodny
24.   Krzysztof Gadowski PO
Przeciw
Zgodny
25.   Kinga Gajewska PO
Przeciw
Zgodna
26.   Elżbieta Gapińska PO
Przeciw
Zgodna
27.   Zdzisław Gawlik PO
Przeciw
Zgodny
28.   Stanisław Gawłowski PO
Przeciw
Zgodny
29.   Lidia Gądek PO
Przeciw
Zgodna
30.   Elżbieta Gelert PO
Przeciw
Zgodna
31.   Artur Gierada PO
Przeciw
Zgodny
32.   Tomasz Głogowski PO
Przeciw
Zgodny
33.   Marta Golbik PO
Przeciw
Zgodna
34.   Cezary Grabarczyk PO
Przeciw
Zgodny
35.   Jan Grabiec PO
Przeciw
Zgodny
36.   Rafał Grupiński PO
Przeciw
Zgodny
37.   Andrzej Halicki PO
Przeciw
Zgodny
38.   Agnieszka Hanajczyk PO
Przeciw
Zgodna
39.   Bożena Henczyca PO
Przeciw
Zgodna
40.   Jolanta Hibner PO
Przeciw
Zgodna
41.   Marek Hok PO
Przeciw
Zgodny
42.   Stanisław Huskowski UED
Przeciw
Brak linii klubu
43.   Maria Janyska PO
Przeciw
Zgodna
44.   Michał Kamiński UED
Przeciw
Brak linii klubu
45.   Małgorzata Kidawa-Błońska PO
Przeciw
Zgodna
46.   Marcin Kierwiński PO
Przeciw
Zgodny
47.   Joanna Kluzik-Rostkowska PO
Przeciw
Zgodna
48.   Agnieszka Kołacz-Leszczyńska PO
Przeciw
Zgodna
49.   Ewa Kołodziej PO
Przeciw
Zgodna
50.   Zbigniew Konwiński PO
Przeciw
Zgodny
<
1 2 3
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.