facebook tweeter youtube

Zmiany w składzie osobowym komisji obrony narodowej
Typ głosowaniaPowołania/odwołania
Pełny tytułPkt 37. porz. dzien. Zmiany w składach osobowych komisji sejmowych
Data2018-10-04 10:58:25 Numer posiedzenia 69 Numer głosowania51
Kategorie

> Zobacz prace nad ustawą

 
183
 
225
 
7
 
45
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Przeciw
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO
Za
Zgodny
3.   Adam Andruszkiewicz WiS
Za
Niezgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Przeciw
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Nieobecny
 
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Przeciw
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Przeciw
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Przeciw
Zgodna
9.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
10.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
11.   Marek Ast PiS
Przeciw
Zgodny
12.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
13.   Joanna Augustynowska PO
Za
Zgodna
14.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
15.   Zbigniew Babalski PiS
Przeciw
Zgodny
16.   Piotr Babiarz niez.
Przeciw
Niezgodny
17.   Piotr Babinetz PiS
Przeciw
Zgodny
18.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
19.   Paweł Bańkowski PO
Za
Zgodny
20.   Ryszard Bartosik PiS
Przeciw
Zgodny
21.   Barbara Bartuś PiS
Nieobecna
 
22.   Mieczysław Baszko PiS
Przeciw
Zgodny
23.   Dariusz Bąk PiS
Przeciw
Zgodny
24.   Paweł Bejda PSL-UED
Za
Zgodny
25.   Włodzimierz Bernacki PiS
Przeciw
Zgodny
26.   Anna Białkowska PO
Za
Zgodna
27.   Jerzy Bielecki PiS
Przeciw
Zgodny
28.   Marek Biernacki PO
Za
Zgodny
29.   Zbigniew Biernat PiS
Przeciw
Zgodny
30.   Mariusz Błaszczak PiS
Nieobecny
 
31.   Magdalena Błeńska niez.
Za
Zgodna
32.   Jacek Bogucki PiS
Przeciw
Zgodny
33.   Jerzy Borowczak PO
Za
Zgodny
34.   Joanna Borowiak PiS
Przeciw
Zgodna
35.   Agata Borowiec PiS
Przeciw
Zgodna
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Przeciw
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO
Nieobecny
 
38.   Joachim Brudziński PiS
Przeciw
Zgodny
39.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Zgodny
40.   Barbara Bubula PiS
Przeciw
Zgodna
41.   Wojciech Buczak PiS
Przeciw
Zgodny
42.   Waldemar Buda PiS
Przeciw
Zgodny
43.   Borys Budka PO
Za
Zgodny
44.   Bożenna Bukiewicz PO
Za
Zgodna
45.   Lidia Burzyńska PiS
Przeciw
Zgodna
46.   Małgorzata Chmiel PO
Za
Zgodna
47.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Przeciw
Zgodny
48.   Barbara Chrobak Kukiz15
Nieobecna
 
49.   Sylwester Chruszcz WiS
Nieobecny
 
50.   Alicja Chybicka PO
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.