facebook tweeter youtube

Sprawozdanie Rady Ministrów z realizacji ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 w 2016 r.
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 22. porz. dzien. Sprawozdanie Rady Ministrów z realizacji ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 w 2016 r. wraz ze stanowiskiem Komisji
Data2018-12-14 13:15:48 Numer posiedzenia 74 Numer głosowania44
Kategorie Polityka społeczna i rodzinna

> Zobacz prace nad ustawą

 
158
 
266
 
3
 
32
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (459)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Nieobecny
 
2.   Zbigniew Ajchler PO-KO
Za
Zgodny
3.   Adam Andruszkiewicz WiS (obecnie niez.)
Przeciw
Zgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Przeciw
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Zgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Przeciw
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Przeciw
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Przeciw
Zgodna
9.   Bartosz Arłukowicz PO-KO
Za
Zgodny
10.   Paweł Arndt PO-KO
Za
Zgodny
11.   Marek Ast PiS
Przeciw
Zgodny
12.   Urszula Augustyn PO-KO
Za
Zgodna
13.   Joanna Augustynowska PO-KO
Za
Zgodna
14.   Tadeusz Aziewicz PO-KO
Przeciw
Niezgodny
15.   Zbigniew Babalski PiS
Przeciw
Zgodny
16.   Piotr Babiarz niez.
Przeciw
Brak linii klubu
17.   Piotr Babinetz PiS
Nieobecny
 
18.   Paweł Bańkowski PO-KO
Za
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Przeciw
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Przeciw
Zgodna
21.   Mieczysław Baszko PiS
Przeciw
Zgodny
22.   Dariusz Bąk PiS
Przeciw
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-UED
Przeciw
Zgodny
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Nieobecny
 
25.   Anna Białkowska PO-KO
Za
Zgodna
26.   Jerzy Bielecki PiS
Przeciw
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO-KO
Za
Zgodny
28.   Zbigniew Biernat PiS
Przeciw
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Przeciw
Zgodny
30.   Magdalena Błeńska niez.
Przeciw
Brak linii klubu
31.   Jacek Bogucki PiS
Przeciw
Zgodny
32.   Jerzy Borowczak PO-KO
Za
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Przeciw
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Przeciw
Zgodna
35.   Kamil Bortniczuk PiS
Nieobecny
 
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Przeciw
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO-KO
Za
Zgodny
38.   Joachim Brudziński PiS
Przeciw
Zgodny
39.   Józef Brynkus Kukiz15
Przeciw
Zgodny
40.   Barbara Bubula PiS
Przeciw
Zgodna
41.   Wojciech Buczak PiS
Przeciw
Zgodny
42.   Waldemar Buda PiS
Przeciw
Zgodny
43.   Borys Budka PO-KO (obecnie PO)
Za
Zgodny
44.   Bożenna Bukiewicz PO-KO
Nieobecna
 
45.   Lidia Burzyńska PiS
Przeciw
Zgodna
46.   Małgorzata Chmiel PO-KO
Za
Zgodna
47.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Przeciw
Zgodny
48.   Barbara Chrobak Kukiz15
Przeciw
Zgodna
49.   Sylwester Chruszcz WiS
Przeciw
Zgodny
50.   Alicja Chybicka PO-KO
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.