facebook tweeter youtube

Praca w Stowarzyszeniu 61

MamPrawoWiedziec.pl to zespół aktywistów i badaczy dostarczających obywatelom informacje na temat osób pełniących funkcje publiczne, ich obietnic, działań i poglądów. Naszym najważniejszym wyzwaniem obecnie jest kampania edukacyjna i aktywizująca przed wyborami samorządowymi.

Pracujemy w 50 miastach z 1000 aktywistów, z którymi docieramy do 1500000 obywateli. Obecnie szukamy specjalistów do naszej akcji „Obywatele w wyborach”. Dołącz do naszego zespołu!

LOKALNI KOORDYNATORZY AKCJI „OBYWATELE W WYBORACH”

Czekamy na CV od aktywistów / studentów / wyborców zainteresowanych angażowaniem obywateli podczas kampanii wyborczych.

JAKIE BĘDZIESZ MIEĆ OBOWIĄZKI?

Będziesz pracować z kilkoma – kilkunastoma aktywistami w Polsce, przekazując im informacje i wspierając ich w bieżącej działalności. W szczególności:

CZEGO OCZEKUJEMY?

CO OFERUJEMY?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do 5 lipca 2018 r. na adres rekrutacje@art61.pl rekrutacje@art61.pl wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W tytule maila prosimy podać LOKALNI KOORDYNATORZY AKCJI „OBYWATELE W WYBORACH” oraz imię i nazwisko. Do dalszego etapu rekrutacji zaprosimy wybrane osoby. Pytania prosimy kierować również na powyższy adres.

DZIENNIKARZ/KA / KAMPANIER/kA

Czekamy na CV od dziennikarzy / specjalistów PR / kampanierów zainteresowanych komunikacją z obywatelami podczas kampanii wyborczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres rekrutacje@art61.pl wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca.

W odpowiedzi na każde ogłoszenie, prosimy o zamieszczenie w przesłanym CV jednej z dwóch klauzul:

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.