facebook tweeter youtube

 
Przemysław Czarnecki
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

poseł
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Studiował prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2010 r. bez powodzenia ubiegał się o mandat radnego miasta Wrocław. W wyborach do Sejmu w 2011 r. do zdobył 6.222 głosy i nie uzyskał mandatu, jednak 5 czerwca 2014 r. zajął miejsce wybranego do PE Bogdana Jackiewicza. Od 2015 r. członek rady nadzorczej Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego. Członek PiS. Poseł od 2014 r. (VII-VIII kadencja), pracował w komisji administracji i cyfryzacji, obecnie zasiada w komisjach: kultury fizycznej, sportu i turystyki; obrony narodowej; spraw zagranicznych (wiceprzewodniczący).
Edukacja
XXXVIII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie, ; specjalność: , rok ukończenia: 2003

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 09.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko- Afgańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.07.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ameryki Łacińskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. badań polarnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 01.03.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Transportu Drogowego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. rozwoju drobiarstwa jako strategicznej gałęzi polskiej gospodarki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Żeglugi Śródlądowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Iracka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.05.2017 – 07.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o sporcie oraz ustawy o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (druk nr 1410), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. ekonomii i przedsiębiorczości społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Polskiej Szermierki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Meksykańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.02.2017 – 07.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Peruwiańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 02.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Promocji Żużla, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 30.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Brazylijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.11.2016 – 30.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu uchwały w sprawie potępienia systematycznego, masowego mordowania mniejszości religijnych przez tzw. ISIS/Daisz (druk nr 1039), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.10.2016 – 07.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Rumuńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Kultury, Tradycji i Dziedzictwa Małych Ojczyzn, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Polityki Miejskiej, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Katarska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu do ZP NATO, Przedstawiciele» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. polskiego przemysłu obronnego oraz modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. współpracy z zagranicą i NATO, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.11.2015Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA, członek Rady Nadzorczej, Wrocław» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od 19.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Kresów, Kresowian i Dziedzictwa Ziem Wschodnich Dawnej Rzeczypospolitej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Historii i Tradycji Wojska Polskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Obrony Narodowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Wrocław (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 9200» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

11.09.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Zespół Parlamentarny ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.09.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Promocji Żużla, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.03.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Dzieła Misyjnego, sekretarz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.02.2015 – 02.03.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Dzieła Misyjnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2015kandydat na posła
okręg: Wrocław (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 9200 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

23.10.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.06.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do spraw związanych z ograniczaniem biurokracji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.06.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Administracji i Cyfryzacji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.06.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.06.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł (zajął miejsce Dawida Jackiewicza), Warszawa
okręg: Wrocław (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 6222» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2011kandydat na posła
okręg: Wrocław (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 6222 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010kandydat na radnego do Rady Miasta Wrocławia
okręg: (5), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 1235 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacjiKlub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, stażysta, Warszawa» źródło

Źródło

Serwis Polskiej Agencji Prasowej

brak informacji Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.