facebook tweeter youtube

 
Jarosław Krajewski
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

poseł
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Absolwent politologii na Uniwersytecie Warszawskim. W l. 2006-2015 radny m.st. Warszawy. W l. 2005-2007: doradca rzecznika prasowego rządu, pracownik kierownictwa Ministerstwa Pracy. W l. 2009-2010 pracował w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W l. 2004–2011 był przewodniczącym warszawskiego Forum Młodych PiS. Od 2002 r. członek PiS. Obecnie pełni funkcję sekretarza Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie i powiatach podwarszawskich. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), pracuje w komisji finansów publicznych, komisji ds. służb specjalnych oraz komisji śledczej do zbadania prawidłowości legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold.
Edukacja
Uniwersytet Warszawski, Wydział dziennikarstwa i nauk politycznych; specjalność: Politologia, rok ukończenia: 2008

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 24.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Polskiej Szermierki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 04.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tenisa Stołowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Śledcza do zbadania prawidłowości i legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.05.2016 – 07.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenie rządowego projektu ustawy o działaniach antyterrorystycznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 516), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Finansów Publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.03.2016 – 20.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Polska-Stany Zjednoczone Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.02.2016 – 21.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Francuska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Promocji Badmintona, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.01.2016 – 19.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2016 – 14.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Nadzwyczajnej do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 154), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.12.2015 – 26.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o ponownym wykorzystaniu informacji sektora publicznego (druk nr 141), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Polityki i Kultury Prorodzinnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Siatkówki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Miast Polskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 18.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Służb Specjalnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 23.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 19.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Warszawa (19), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 4753» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła, Warszawa
okręg: Warszawa (19), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 4753 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

29.10.2015 – 12.04.2016Fundacja Rodu Krajewskich, członek Komisji Rewizyjnej, Warszawa» źródło

Źródła

Serwis Prawno-Gospodarczy Lexis Nexis


Krajowy Rejestr Sądowy - Ministerstwo Sprawiedliwości

2014 – 2015Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalny serwis m.st. Warszawy

2014 – 2015Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, wiceprzewodniczący, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalny serwis m.st. Warszawy

2014 – 2015Rada m.st. Warszawy, Komisja Inwentaryzacyjna, przewodniczący, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalny serwis m.st. Warszawy

2014 – 2015Rada m.st. Warszawy, radny, Warszawa
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 7526» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Rady m.st. Warszawy
okręg: (2), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 7526 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010 – 2014Rada m.st. Warszawy, Komisja Etyki, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalny serwis m.st. Warszawy

2010 – 2014Rada m.st. Warszawy, Komisja Edukacji i Rodziny, wiceprzewodniczący, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalny serwis m.st. Warszawy

2010 – 2014Rada m.st. Warszawy, Komisja Infrastruktury i Inwestycji, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalny serwis m.st. Warszawy

2010 – 2014Rada m.st. Warszawy, radny, Warszawa
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 3040» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010kandydat na radnego do Rady m.st. Warszawy
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 3040 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2009 – 2010Kancelaria Prezydenta RP, pracownik, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Krajewskiego

2006 – 2010Rada m.st. Warszawy, radny , Warszawa
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 8196» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006kandydat na radnego do Rady m.st. Warszawy
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 8196 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2005 – 2007Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, członek kierownictwa, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Krajewskiego

2005 – 2007Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, doradca rzecznika prasowego, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Krajewskiego

2004 – 2011Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczący, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Krajewskiego

23.08.2002 – 29.10.2015Fundacja Rodu Krajewskich, członek Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Serwis Prawno-Gospodarczy Lexis Nexis

od 2002Prawo i Sprawiedliwość, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona m.st. Warszawy

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.