facebook tweeter youtube

 
Łukasz Schreiber
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

poseł
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pracownik samorządowy. W 2004 r. założyciel bydgoskich struktur Stowarzyszenia Młodzi Konserwatyści, później sekretarz generalny Stowarzyszenia oraz przewodniczący rady krajowej. Członek PiS, od 2012 r. przewodniczący zarządu miejskiego PiS w Bydgoszczy. W l. 2006-2007 asystent senatora Kosmy Złotowskiego. Od 2012 r. prowadzi własną działalność gospodarczą. Radny Bydgoszczy (2014-2015). Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), pracuje w komisjach: finansów publicznych; odpowiedzialności konstytucyjnej; kultury fizycznej, sportu i turystyki (zastępca przewodniczącego).
Edukacja
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wydział Administracji i Nauk Społecznych; specjalność: Administracja, rok ukończenia: 2013

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 11.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o sporcie oraz ustawy o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (druk nr 1410), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 06.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Egipska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 30.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Zwalczania Przestępstw Gospodarczych i Lichwy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 03.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Reindustrializacji Polski, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. prawa spółdzielczego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.09.2016 – 18.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskich projektów ustaw: - o Krajowej Administracji Skarbowej (druk nr 826), - Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowej Administracji Skarbowej (druk nr 827), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw kaskadyzacji dolnej Wisły ze szczególnym uwzględnieniem budowy kolejnego stopnia wodnego pod Włocławkiem, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.07.2016 – 09.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.07.2016 – 19.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (druk nr 629), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Hiszpańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Niemiecka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (druk nr 24), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Promocji Badmintona, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.02.2016 – 07.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskich projektów uchwał w sprawie zmiany Regulaminu Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej (druki nr 79, 83, 126), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do monitorowania systemu podatkowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Ziemi Bydgoskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Miast Polskich, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.12.2015 – 09.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Miast Polskich, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Finansów Publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 07.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Bydgoszcz (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Bydgoszcz (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1) (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014 – 2015Rada Miasta Bydgoszczy , Komisja Rewizyjna, członek» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Bydgoszcz

2014 – 2015Rada Miasta Bydgoszczy , Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, członek» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Bydgoszcz

2014 – 2015Rada Miasta Bydgoszczy , Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, członek» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Bydgoszcz

2014 – 2015Rada Miasta Bydgoszczy , Komisja Samorządności i Statutowo-Organizacyjna, przewodniczący» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Bydgoszcz

2014 – 2015Rada Miasta Bydgoszczy , Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Bydgoszcz

2014 – 09.11.2015Rada Miasta Bydgoszczy , radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła na Sejm RP), Bydgoszcz
okręg: (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 2557» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Rady Miasta Bydgoszczy
okręg: (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 2557 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 01.07.2013Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Archiwalna strona Prawa i Sprawiedliwości

2013autor książki "Sulla 138-78 p.n.e."» źródło

Źródło

Oficjalna strona Łukasza Schreibera

od 08.10.2012Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Schreiber Łukasz, właściciel, Bydgoszcz» źródło

Źródło

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej

od 08.10.2012Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Schreiber Łukasz, właściciel, Bydgoszcz» źródło

Źródło

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej

od 2012Prawo i Sprawiedliwość, przewodniczący zarządu miejskiego partii w Bydgoszczy, Bydgoszcz» źródło

Źródła

Oficjalna strona Łukasza Schreibera


Oficjalna strona PiS w Bydgoszczy

2012 – brak informacji Antykwariat „Imperium Książek”, współwłaściciel, Bydgoszcz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Łukasza Schreibera

02.2011Klub Prawicy Bydgoskiej, założyciel, Bydgoszcz» źródło

Źródło

Portal Samorządowy

2008Ośrodek Badań Publicznych „Pentor”, pracownik» źródło

Źródło

Oficjalna strona Łukasza Schreibera

2008 – brak informacji Stowarzyszenie Młodzi Konserwatyści, przewodniczący Rady Krajowej» źródło

Źródła

Oficjalna strona Łukasza Schreibera


Portal Samorządowy

2006 – brak informacji Stowarzyszenie Młodzi Konserwatyści, sekretarz generalny» źródło

Źródła

Oficjalna strona Łukasza Schreibera


Portal Samorządowy

2006 – 2007asystent społeczny senatora Kosmy Złotowskiego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Łukasza Schreibera

2004Stowarzyszenie Młodzi Konserwatyści, założyciel struktur miejskich w Bydgoszczy, Bydgoszcz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Łukasza Schreibera

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.