facebook tweeter youtube

 
Jerzy Paul
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

poseł
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Ukończył studia w Wyższej Szkole Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie. Przez kilkanaście lat prowadził prywatny ośrodek szkolenia kierowców. Radny (2006-2010) i burmistrz miasta Nowa Sarzyna (2010-2015). Członek PiS. Poseł od 2015 r. (VIII kad.), zasiada w komisjach: infrastruktury, ds. petycji, samorządu terytorialnego i polityki regionalnej.
Edukacja
Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna, Wydział Ogrodnictwo; specjalność: Kształtowanie terenów zieleni, rok ukończenia: 2011

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 23.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Królewskiego Miasta Sandomierza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu drogowego, drogownictwa i lotnictwa, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. budownictwa oraz gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rolnictwa Ekologicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Afryki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw kaskadyzacji dolnej Wisły ze szczególnym uwzględnieniem budowy kolejnego stopnia wodnego pod Włocławkiem, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Łotewska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.05.2016 – 04.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym (druk nr 459), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Szwajcarska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Narodowego Programu Rewitalizacji, Rozwoju i Wykorzystania Potencjału Gospodarczego Polskich Rzek, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Polski Wschodniej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.01.2016 – 17.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz ustawy o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu Drogowym (druk nr 190), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Petycji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.11.2015Stowarzyszenie Miast Centralnego Okręgu Przemysłowego, członek Zarządu, Pionki» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Rzeszów (23), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 12540» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Rzeszów (23), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 12540 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014 – 2015Urząd Miasta i Gminy Nowej Sarzyny, burmistrz (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła na Sejm RP), Nowa Sarzyna
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 5942» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


Oficjalna strona Sejmu RP

2014kandydat na burmistrza miasta i gminy Nowej Sarzyny
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 5942 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacji Prawo i Sprawiedliwość, pełnomocnik w powiecie leżajskim» źródło

Źródło

Oficjalna srona Prawa i Sprawiedliwości

od 01.07.2013Prawo i Sprawiedliwość, członek Rady Politycznej» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Prawa i Sprawiedliwości

2010 – 2014Urząd Miasta i Gminy Nowej Sarzyny, burmistrz miasta i gminy Nowej Sarzyny, Nowa Sarzyna
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 4280» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


Profil Jerzego Paula na portalu społecznościowym Facebook

2010kandydat na burmistrza miasta i gminy Nowej Sarzyny
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 4280 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

10.04.2007 – 21.01.2011Miejsko-Zakładowy Klub Sportowy Unia Nowa Sarzyna, członek Zarządu» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy WoltersKluwer

2006kandydat na radnego do Rady Miasta Nowej Sarzyny
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 138 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006 – 2010Rada Miasta Nowej Sarzyny, radny, Nowa Sarzyna
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 138» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


Profil Jerzego Paula na portalu społecznościowym Facebook

od 2006Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Profil Jerzego Paula na portalu społecznościowym Facebook

1998 – 2010Ośrodek Szkolenia Kierowców - Paul, właściciel» źródło

Źródło

Profil Jerzego Paula na portalu społecznościowym Facebook

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.