facebook tweeter youtube

 
Grzegorz Furgo

poseł
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska

Ukończył studia politologiczne w Szkole Wyższej Ateneum w Gdańsku. Od 1988 r. współwłaściciel firmy Art Production. Producent ogólnopolskich i międzynarodowych wydarzeń kulturalno-gospodarczych. Współtwórca i organizator wystaw: „Pompeje. Życie w cieniu wulkanu”; wystaw Pabla Picasso, Salvadora Dali, Marca Chagalla, Andy Warhola, Goi i Piranesiego oraz Bruno Schulza. Członek partii Nowoczesna. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), był członkiem komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki. Obecnie pracuje w komisji kultury i środków przekazu oraz komisji zdrowia.
Edukacja
Ateneum - Szkoła Wyższa Gdańsk, Wydział Humanistyczny; specjalność: Dziennikarstwo - politologia, rok ukończenia:

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
20.03.2018 – 08.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi (druk nr 2232), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia psychicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Górnictwa i Energii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Komisja Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.08.2017 – 30.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do Spraw Rozwoju Dróg Wodnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.07.2017Sejm RP VIII kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego OBWE, Zastępcy Przedstawicieli» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do Spraw Rozwoju Dróg Wodnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Bułgarska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Gazeta Wyborcza.pl

od 08.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Litewska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Ukraińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Słowacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Mediów Publicznych, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.02.2017 – 06.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zwalczaniu dopingu w sporcie (druk nr 1184), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Gdyni i Małego Trójmiasta Kaszubskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 01.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. renowacji Cmentarza na Rossie w Wilnie, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 04.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. OZE, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Języka Esperanto, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. marihuany medycznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. przyszłości Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskich projektów ustaw: o mediach narodowych (druk nr 442), o składce audiowizualnej (druk nr 443), przepisy wprowadzające ustawę o mediach narodowych i ustawę o składce audiowizualnej (druk nr 444), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu do Inicjatywy Środkowoeuropejskiej, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Niemiecka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Czeska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.01.2016 – 21.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw przygotowań Polski do organizacji dużych imprez sportowych o randze Mistrzostw Świata i Europy oraz zapewnienia bezpieczeństwa podczas ich trwania, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.01.2016 – 10.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego OBWE, przedstawiciel» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Wspierania Inicjatyw Obywatelskich i Kontaktów z Organizacjami Pozarządowymi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Kultury i Środków Przekazu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 21.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 12.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Klub Poselski Nowoczesna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Gdynia (26), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (8), liczba głosów: 14247» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Gdynia (26), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (8), liczba głosów: 14247 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacji Nowoczesna, Zarząd Koła Gdynia-Śródmieście, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Nowoczesnej na Pomorzu

brak informacji Nowoczesna, Zarząd Koła Gdyńskiego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Nowoczesnej na Pomorzu

brak informacji Nowoczesna, Rada Regionu Pomorskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Nowoczesnej na Pomorzu

brak informacji Nowoczesna, członek» źródło

Źródło

Strona Facebook Grzegorza Furgo

29.12.2014 – 09.08.2016Art. Production Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wspólnik, prokurent, Sopot» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

28.11.2014 – 13.10.2016TuttoArte Sp. z o.o. (dawniej: Art. Production Sp. z o.o. Spółka komandytowa, komandytariusz, Sopot» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od 2013Art. Production, właściciel» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

27.11.2012 – 2014Agencja Kontakt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, komandytariusz, prokurent, Gdańsk» źródło

Źródła

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska


Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

16.10.2012 – 10.07.2015Agencja Kontakt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wspólnik, prokurent, Gdańsk» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

1990 – 2012Agencja Kontrakt, właściciel» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

od lata 90.producent międzynarodowych i ogólnopolskich wydarzeń kulturalno-gospodarczych» źródło

Źródło

Oficjalna strona Grzegorza Furgo

1987 – 1989Agencja Kontrakt, współwłaściciel» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1979 – 1988Bałtycka Agencja Artystyczna, specjalista, zastępca dyrektora, Sopot» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.