facebook tweeter youtube

 
Tomasz Jaskóła
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

poseł
Klub Poselski Kukiz'15

Ukończył historię na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie oraz studia podyplomowe w zakresie wiedzy o społeczeństwie. Przedsiębiorca, redaktor i dyrektor generalny serwisu MojaMatura.pl. Był nauczycielem w częstochowskim liceum im. Traugutta. Koordynator Klubu Republikańskiego Częstochowa. Prezes Stowarzyszenia na rzecz Nowej Konstytucji Kukiz'15 w okręgu 28. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: edukacji, nauki i młodzieży; łączności z Polakami za granicą; samorządu terytorialnego i polityki regionalnej oraz komisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa wyborczego.
Edukacja
Wyższa Szkoła Pedagogiczna, ; specjalność: Wiedza o społeczeństwie, rok ukończenia: 1998
Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Wydział Filozoficzno-Historyczny; specjalność: Historia, rok ukończenia: 1998

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 10.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-Macedonia Północna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2018kandydat na prezydenta Częstochowy
okręg: Częstochowa, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15, liczba głosów: 5235 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 24.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa wyborczego, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Polskiego Czerwonego Krzyża, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Morskiej Energetyki Wiatrowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.06.2017 – 10.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Obrony Przedsiębiorców i Podatników, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.11.2016 – 08.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowych projektów ustaw: Prawo oświatowe (druk nr 1030), Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe (druk nr 1031) oraz komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty (druk nr 526), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Małopolski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.07.2016 – 23.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o pracownikach samorządowych oraz zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 247), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Lotnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. budowy obwodnic i dróg alternatywnych przy autostradzie A1 i DK1, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Czeska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Katarska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw młodzieży, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw nauki i szkolnictwa wyższego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.01.2016 – 27.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. utworzenia Uniwersytetu Częstochowskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.12.2015 – 22.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Narodowo-Demokratyczny Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Reform Systemowych i Wolnorynkowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Historii i Tradycji Wojska Polskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Łączności z Polakami za Granicą, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Poselski Kukiz'15, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Częstochowa (28), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 (7), liczba głosów: 10952» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Częstochowa (28), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 (7), liczba głosów: 10952 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015 – 05.11.2016Stowarzyszenie Republikanie, członek Komisji Rewizyjnej» źródło

Źródło

Oficjalna strona Stowarzyszenia Republikanie

03.2015 – 04.2015Polska Razem, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

brak informacji Instytut Edukacyjny Akademos , dyrektor generalny» źródło

Źródło

Oświadczenie majątkowe Tomasza Jaskóły z 2015 r.

brak informacji Moja Matura.pl, redaktor naczelny» źródło

Źródło

Oświadczenie majątkowe Tomasza Jaskóły z 2015 r.

2015Fundacja Order Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny, fundator» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2015Niezależny Samorząd Województwa Śląskiego, członek zarządu» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2015Fundacja Order Jana III Sobieskiego, fundator» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2015Fundacja Instytut Ziemi Częstchowskiej, współfundator» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2014kandydat na radnego do Sejmiku Województwa Śląskiego
okręg: (6), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Niezależny Samorząd Województwa Śląskiego (11), liczba głosów: 1597 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014 – 2015II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta, nauczyciel» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

od 2014Towarzystwo Polsko-Belgijskie im. Królowej Matyldy, prezes» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2013 – 2014Urząd Miasta Częstochowa, członek konsorcjum» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2012 – brak informacji Stowarzyszenie "Nasz Lisiniec", prezes» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2000 – 2011Instytut Edukacyjny Akademos , właściciel» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1998 – 2011II Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta, nauczyciel» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1995 – 1996Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Mercury-Centrum", pracownik» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.