facebook tweeter youtube

 
Krzysztof Łapiński
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

poseł do Sejmu 8. kadencji (data wygaśnięcia mandatu: 2017-05-11)

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył studia podyplomowe z public relations. Pracował w biurze posła do PE Zdzisława Krasnodębskiego. Pracownik biura prasowego klubu parlamentarnego PiS (2003-2005), doradca-rzecznik prasowy koordynatora służb specjalnych Zbigniewa Wassermanna (2006-2007), członek sztabu wyborczego Andrzeja Dudy (2015 r.), członek sztabu wyborczego PiS (2015 r.). W l. 2002–2010 i 2014–2015 radny dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy. Członek PiS, wicerzecznik partii od 2014 r. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: administracji i spraw wewnętrznych oraz spraw zagranicznych.
Edukacja
Uniwersytet Warszawski, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych; specjalność: politologia, uzyskany stopień/tytuł: mgr
Uniwersytet Warszawski, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych ; specjalność: public relations

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
20.05.2016 – 07.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenie rządowego projektu ustawy o działaniach antyterrorystycznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 516), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.05.2016 – 10.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw budowy dróg ekspresowych S 6 i S 11, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.04.2016 – 10.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Estońska Grupa Parlamentarna, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.03.2016 – 10.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Polska-Stany Zjednoczone Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.01.2016 – 10.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu do ZP NATO, Zastępcy Przedstawicieli» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.01.2016 – 11.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2016 – 14.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Nadzwyczajnej do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 154), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.11.2015 – 14.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 11.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 11.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 11.05.2017Sejm RP VIII kadencji, poseł
okręg: Piła (38), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 8114» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Piła (38), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 8114 (wybrany)» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

2015 członek sztabu wyborczego PiS w kampanii parlamentarnej» źródło

Źródło

Profil Krzysztofa Łapińskiego na portalu społecznościowym Facebook

2015 członek sztabu wyborczego Andrzeja Dudy w kampanii prezydenckiej» źródło

Źródło

Profil Krzysztofa Łapińskiego na portalu społecznościowym Facebook

11.2014 – 06.11.2015Rada Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy, radny, Warszawa» źródło

Źródła

Profil Krzysztofa Łapińskiego na portalu społecznościowym Facebook


Oficjalny serwis Urzędu Dzielnicy Praga-Południe

12.2014 – 17.12.2015Prawo i Sprawiedliwość, wicerzecznik» źródło

Źródło

Portal 300polityka.pl

2014kandydat na radnego, Warszawa (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalny serwis Urzędu Dzielnicy Praga-Południe

2014 – 2015biuro posła do Parlamentu Europejskiego Zdzisława Krasnodębskiego, asystent» źródło

Źródło

Portal internetowy NaTemat.pl

2008 – 2015centrala PiS, pracownik» źródło

Źródło

Profil Krzysztofa Łapińskiego na portalu społecznościowym Facebook

2006 – 2007doradca, rzecznik prasowy koordynatora służb specjalnych» źródło

Źródło

Profil Krzysztofa Łapińskiego na portalu społecznościowym Facebook

2003 – 2005 Biuro Prasowe Klubu Parlamentarnego PiS, pracownik» źródło

Źródło

Profil Krzysztofa Łapińskiego na portalu społecznościowym Facebook

2002 – 2006Rada Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy, radny, Warszawa, liczba głosów: 648» źródło

Źródła

Dane Państwowej Komisji Wyborczej


Profil Krzysztofa Łapińskiego na portalu społecznościowym Facebook

2002kandydat na radnego, Warszawa, liczba głosów: 648 (wybrany)» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

od 2002Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Profil Krzysztofa Łapińskiego na portalu społecznościowym Facebook

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.