Informacje ogólne

Polityk archiwalny
Data i miejsce urodzenia: 1987-06-13, Biłgoraj
Zawód: przedsiębiorca
Wykształcenie: wyższe
Ukończyła prawo i administrację na UKSW, finanse i rachunkowość na UW oraz podyplomowe studium z polityki ochrony środowiska. Prowadzi firmę reklamowo-szkoleniową. W l. 2014-2015 była radną sejmiku woj. lubelskiego. Członkini PiS. Posłanka od 2015 r. (VIII kad.), pracuje w komisjach: ds. Unii... Europejskiej; ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa; sprawiedliwości i praw człowieka.
Czytaj więcej
Zwiń

Napisz do polityka

Biografia

Filtruj wyniki

Rodzaj

Filtruj
Przefiltrowane przez:
od 19.07.2019
Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
4.07.2019 – 19.07.2019
Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
14.06.2019 – 16.07.2019
Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo upadłościowe oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3480), członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
Pokaż więcej

Obietnice

Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie:


Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie: