Serwisy lokalne

Lokalne serwisy MamPrawoWiedziec.pl

MamPrawoWiedziec.pl to nie tylko serwis o polityce krajowej. W 6 miastach działają lokalne serwisy monitorujące pracę radnych. Prowadzą je lokalne organizacje i aktywiści, którzy zbierają dokumenty, analizują uchwały, śledzą obietnice i działania swoich reprezentantów. 

Serwisy opierają się na dokumentach wypracowanych przez Radę Miasta, zarówno tych znajdujących się w Biuletynie Informacji Publicznej, jak i tych w Biuletynie niezamieszczanych, a także na informacjach uzyskanych od radnych.

Naszym celem jest dostarczenie narzędzia, które pomoże mieszkańcom śledzić prace Rady Miasta, a przed wyborami świadomie ocenić aktywność swoich reprezentantów.

Chcesz założyć lokalne MamPrawoWiedziec.pl w swojej miejscowości? Napisz na adres 61@art61.pl. 

Gdzie działamy?

 

 

 

 

Konin

Lubartów

Lublin

Niepołomice

Powiat Wielicki

Słupsk

 

 

 

Warunki współpracy

Lokalny serwis może prowadzić każda osoba lub organizacja, która zgodzi się na przestrzeganie wspólnych zasad. Zadaniem wydawcy serwisu jest systematyczne i rzetelne uzupełnianie danych. Stowarzyszenie 61 nieodpłatnie udostępnia stronę z panelem administracyjnym i przestrzeń na serwerze.

Osoby i organizacje prowadzące serwis nie mogą: kandydować; pełnić wybieralnych funkcji publicznych; tworzyć komitetów wyborczych, a lokalne mamprawowiedziec.pl nie mogą służyć jako narzędzie promocji bądź dyskredytacji poszczególnych środowisk politycznych.