Informacje ogólne

Polityk archiwalny
Data i miejsce urodzenia: 1950-12-25, Stary Sącz
Zawód: inżynier elektryk
Wykształcenie: wyższe
Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, ukończył studia podyplomowe z prawa gospodarczego i handlowego. Na początku l. 90. działał w Porozumieniu Centrum, był związany z AWS. Pracował w firmie Remak i był prezesem Metremu. W l. 1999-2002 członek rady Opolskiej Regionalnej Kasy Chorych.... Dyrektor powiatowego urzędu pracy w Opolu w l. 2003-2015. Prezes Klubu Inteligencji Katolickiej w Opolu (1998-2002). Członek PiS. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: gospodarki i rozwoju; mniejszości narodowych i etnicznych oraz polityki społecznej i rodziny.
Czytaj więcej
Zwiń

Napisz do polityka

Biografia

Filtruj wyniki

Rodzaj

Filtruj
Przefiltrowane przez:
od 12.12.2018
Podkomisja stała do spraw rynku pracy, członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
20.11.2018 – 4.12.2018
Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości (druk nr 2960), członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
9.05.2018 – 16.07.2019
Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności (druk nr 2431), członek
źródło
Oficjalna strona Sejmu RP sejm.gov.pl
Pokaż więcej

Obietnice

Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie:


Dodaj deklarację polityka

Opcjonalnie: