Informacje ogólne

Data i miejsce urodzenia: 1977-05-06, Kielce
Zawód: przedsiębiorca
Absolwent prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ukończył także dwukrotnie studia MBA: w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie. W l. 2015-2017 członek rady nadzorczej Klubu Piłkarskiego Korona Kielce. Do 2017 r. prezes zarządu... spółki EKOBOX S.A., obecnie przewodniczący rady nadzorczej. Wiceprzewodniczący rady nadzorczej Elektromont S.A. Prezes Stowarzyszenia Bezpartyjni i Niezależni. W 2014 r. bezskutecznie kandydował do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z list SLD Lewicy Razem. W 2015 r. bezskutecznie kandydował do Senatu z własnego komitetu z poparciem SLD i PO. Od 2018 r. radny Rady Miasta Kielce, w l. 2018-2021 jej przewodniczący.
Czytaj więcej
Zwiń

Kwestionariusze

KWESTIONARIUSZ
Wybory na prezydentów miast (2024)

Prosimy podać pełną nazwa komitetu, z którego kandyduje Pan/Pani w wyborach.
KWW Suchański Bezpartyjni Koalicja dla Kielc
Prosimy wybrać miasto, w którym kandyduje Pan/Pani w wyborach na prezydenta.
  1. Kielce
W celu zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa władze miasta współpracują z policją i strażą pożarną, instalują systemy monitoringu i powołują straże miejskie. Które z poniższych stwierdzeń jest bliższe Pana/Pani poglądom?
A. W naszym mieście jest bezpiecznie. Dodatkowe zmiany i inwestycje w poprawę bezpieczeństwa byłyby niepotrzebnym obciążeniem budżetu miasta.
B. W naszym mieście nie jest wystarczająco bezpiecznie. Należy przeznaczyć dodatkowe środki z budżetu miasta na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.
  1. Zdecydowanie A
  2. Raczej A
  3. Raczej B
  4. Zdecydowanie B
  5. Nie mam zdecydowanej opinii w tej sprawie.
Pokaż wszystkie pytania
Pokaż mniej
Pokaż wszystkie pytania
Pokaż mniej

Artykuły

Wyniki 1–1 z 1
pokaż  3 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Znalezione artykuły

5.04.2024, Kielce potrzebują inwestycji od zaraz

…Macieja Bursztein a (Maciej Bursztein Przyjazne Kielce), członka PiS  Marcina Stępniewski ego (PiS), bezpartyjnego  Kamila Suchański ego ( Suchański Bezpartyjni Koalicja dla Kielc) i byłego posła  Adama Cyrański ego ( Trzecia Droga PSL…

pokaż  3 / 10 / 20 / 50 / wszystkie