Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

Informacje ogólne

Absolwent Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego (specjalizacje: europeistyka i niemcoznastwo). Prowadzi firmę z zakresu employer branding i doradztwa biznesowego. Założyciel stowarzyszenia Nasza Oliwa. W l. 2006-2021 był członkiem Platformy Obywatelskiej. W... l. 2011-2014, 2014-2015 i 2019-2024 radny gdańskiej dzielnicy Oliwa. W l. 2015-2018 radny Gdańska z ramienia Platformy Obywatelskiej, uzyskał mandat w miejsce Małgorzaty Chmiel, która dostała się do Sejmu. Obecnie nie należy do żadnej partii politycznej, kandyduje z ramienia Komitetetu Wyborczego Wyborców Mariusz Andrzejczak dla Gdańska.
Czytaj więcej
Zwiń

Kwestionariusze

KWESTIONARIUSZ
Wybory na prezydentów miast (2024)

Prosimy podać pełną nazwa komitetu, z którego kandyduje Pan/Pani w wyborach.
KWW Mariusz Andrzejczak dla Gdańska
Prosimy wybrać miasto, w którym kandyduje Pan/Pani w wyborach na prezydenta.
  1. Gdańsk
W celu zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa władze miasta współpracują z policją i strażą pożarną, instalują systemy monitoringu i powołują straże miejskie. Które z poniższych stwierdzeń jest bliższe Pana/Pani poglądom?
A. W naszym mieście jest bezpiecznie. Dodatkowe zmiany i inwestycje w poprawę bezpieczeństwa byłyby niepotrzebnym obciążeniem budżetu miasta.
B. W naszym mieście nie jest wystarczająco bezpiecznie. Należy przeznaczyć dodatkowe środki z budżetu miasta na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.
  1. Zdecydowanie A
  2. Raczej A
  3. Raczej B
  4. Zdecydowanie B
  5. Nie mam zdecydowanej opinii w tej sprawie.
Pokaż wszystkie pytania
Pokaż mniej
Pokaż wszystkie pytania
Pokaż mniej

Artykuły

Wyniki 1–1 z 1
pokaż  3 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Znalezione artykuły

4.04.2024, Gdańskie forum bolączek i idei

…Poza wspomnianą już  Aleksandrą Dulkiewicz (Koalicja Obywatelska) o urząd ubiega się dwóch radnych dzielnicowych –  Mariusz Andrzejczak (Mariusz Andrzejczak dla Gdańska) i członek partii Razem  Adam Szczepański (Społeczny Gdańsk – Miasto dla Ludzi). W…

pokaż  3 / 10 / 20 / 50 / wszystkie