Kolejni kandydaci

Kolejni kandydaci na stanowsiko Prezydenta RP.

Waldemar Urbanowski - jego największym osiągnięciem okazało się wczorajsze pominięcie jego nazwiska w informacjach prasowych o zgłoszonych do PKW kandydatach. Niestety w internecie nie można znaleźć żadnej innej informacji na jego temat.

Roman Sklepowicz, szef Stowarzyszenia Pokrzywdzonych przez System Bankowy i Prawny i biznesmen z Poznania.
Na jego stronie internetowej trudno znaleźć informacje o programie wyborczym. Dużo miejsca poświęca natomiast Stowarzyszeniu Pokrzywdzonych przez System Bankowy.

Ludwik Wasiak prezes Stronnictwa Narodowego im. Romana Dmowskiego,  reaktywował Polskie Drużyny Strzeleckie.
Nie ukrywa swoich nacjonalistycznych i antysemickich poglądów: "Polska musi być Polską dla Polaków i przez Polaków rządzoną". Więcej można zobaczyć i usłyszeć tutaj.

Józef Franciszek Wójcik, który na swojej stronie pisze, że "Do tych wyborów przygotowywałem się aż osiemnaście lat".
Poza tym jest kapitanem  żeglugi wielkiej i autorem książek marynistycznych i historycznych o Kresach. Kandydat niezależny.
Tutaj zobaczymy jego film o fiordach. I o kręgu polarnym.

To kandydat, który stara stawia się poza wszelkimi podziałami politycznymi, o czym informuje na swojej stronie:  "Polska potrzebuje wielu reform, których bez zmian w postrzeganiu polityki oraz sposobie jej uprawiania przeprowadzić się nie da. Prezydent  nieuwikłany w działalność partyjną jest dziś wręcz koniecznością i może odegrać niebagatelną rolę  przy ponadpartyjnym porozumienia w ważnych  spraw ach dla Polski i Polaków.Chciałbym  w polskiej polityce dokonać wielu zmian, tak rewolucyjnych jak te, które wniósł Jan Paweł II do Kościoła, zmian opartych na miłości, dialogu i poszanowaniu drugiego człowieka. Chciałbym, by człowiek i Ojczyzna były w Polsce ponad partyjnym partykularyzmem.Nie mam zaplecza politycznego, to dobrze. Do przyszłej Kancelarii  Prezydenta RP na czołowe stanowiska mam zamiar mianować po równo przedstawicieli wszystkich ugrupowań – taki pas transmisyjny do dialogu. Będę słuchał i analizował, nim sam podejmę właściwą decyzję".

 

ps.Zostań naszym znajomym na Facebooku :)

Możesz też zostać naszym fanem :)

Zobacz najnowsze